Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başladı!

Cevap: Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başlıyor!

şimdi şurada yazan arkadaşların kaç tanesinin forması ve gsmobile hattı var merak ediyorum..emre türkoğlu, turan tanrıöven, burak alparslan, yunus emre aslan bu sayfada gördüklerim..kaçınızın gsmoblie hattı ve forması var?

Gsmobile hattım da var forma da alırım, ayrıca senede 10'dan fazla maça da giderim. Oldu mu? Saçma sapan yazılar yazıp daha fazla kirletme bu konuyu.

Yayın kötüyse 5 lira çok, dilenciye 5 lira veriyorsam kendi kör vicdanımı rahatlatmak gibi bir işe yarıyordur, bu TV ye 5 lira versem ne olacak? Güzelleşirse 10 lira da veririm demiştim.

Şunu açıkça kabul etmek lazım, takım kötüyse kombine alınmaz, forma kötüyse satışı düşer, telefon hattı bol seçenekli değilse kimse almaz, vs.. Bunların hepsini satılabilir kılma sanatına da "iyi yöneticilik" denir. Adnan Polat yönetimi bu açıdan iyi yolda ama henüz GS TV de koşullar olgunlaşmadı.

Sen 5 TL verip katkıda bulunmazsan, bir başkası vermzse kalite de artamaz...

Formayı da beğenmeyen almazsa, transfer yapılamaz...

Stada giden olmazsa, futbolcu oynamaz, futbolda kalite de olmaz...

Altı üstü 5 TL, günde 16 Kuruş :confused:

Benim fikrim bu uygulama çok saçma. Galatasaray'a da katkısı olacağını düşünmüyorum.

Bugün 2 ayrı digitürküme de GSTV yi 1 yıllık üye oldum. Tüm Galatasaraylı arkadaşlara da tavsiye ederim.

Gerisi boş hikaye. Lütfen artık Galatasarayımız için ufakta olsa birşeyler yapmaya çalışan taraftar profilimiz oluşsun.(Tabiki durumları el verdiği müddetçe)

Herşeyi yöneticilerden beklemek olmaz. Bu takımın sahipleri yöneticiler değil biz taraftarlarız. Düşünün bir arabanın var, hemen ne gelir aklınıza?

''Şunun jantlarını bir güzelleştirsem, yok dodik taksam falan falan......''

Şimdi bizde sahibi olduğumuz Galatasarayımız için güzelleştirici birşeyler yapmalıyız. Onun daha albenili olmasını sağlamalıyız. Belki bu üyeliği başlatmak ufakta bir şey gibi gözüksede, Galatasarayımıza mutlaka birşey katacaktır.

Ben böyle düşünüyorum.

Gsmobile hattım da var forma da alırım, ayrıca senede 10'dan fazla maça da giderim. Oldu mu? Saçma sapan yazılar yazıp daha fazla kirletme bu konuyu.

olmadı..6 ay sonra kimin haklı olduğunu görürüz..ben 5tl vermem demiyorum ki..şu anda şifreli bir kanal olmaktan çok uzakta gstv..umarım başarılı olur...saygılar..

Bir paket sigaraya günlük 5 TL verilir. Çünkü kaliteli!

GS TV'ye aylık 5 TL verilmez. Çünkü kalitesiz!

İlginç bir önerme gibi duruyor aslında. Hani 5 TL gibi bir rakamı duyunca altıma edecektim ucuzluğundan ama neyse, bunu da çok görenler oluyor. Çünkü kalitesiz!

Sigara ayda 100-150TL.

GS TV yıllık 50 TL bile değil. Ama kalitesiz...

Olaya tamamen kalite anlamında yaklaşılsaydı 5 TL'yi rüyamızda görürdük. :)

Bir kulübün kendi kanalını paralı yapması kadar yeryüzünde saçma bir olay yoktur.

Kulüp gelir kazanmak istiyorsa bunu kendi kanalına şifre koyarak değil farklı projeler üreterek yapmalıdır.

Aylık 5 tl hiçbişey. Ama digiturk'e ödenen faturaya eklenirse çok fazla bir miktar oluyor malesef.

Halbuki takımımın bir sevinç anının, antrenmandaki neşeli bir anın ve en önemlisi maçın hikayesi (özellikle Avrupa maçları) bölümünde gördüklerimin bana verdiği hazzı 1.000TL veremez. Kolay kolay hiçbir şey veremez.

Evet çok güzel anlar hepimiz izlemek isteriz. İzliyordukta. Herşey duygusallıkta bitmiyor malesef.

ilk başta buna barça tv ve man tv de dahil bütün büyük klup kanalları şifreli bu bir .. ikincisi sigaraya gs tv yi tercih eden birisine birşey diyemiyorum diğer branşlardaki mücadeleler başlasın eğer canlı izlemek istiyorsan çok ama çok pişman olacaksın ( erkek basketbol eurocup maçlarının tamamını ,bayan basketbol maçlarının lig maçlarının tamamını ayrıca avrupa maçlarının tamamını ,tekerlekli sandalye takımımızın iç saha maçları ,a2takımımızın iç saha maçları ,erkek voleybol ve bayan voleybol maçlarının tamamı canlı olarak ekranlara gelecek ben hala daha kalitesiz diyenlere anlam veremiyorum gidin kaliteli sigaranızla kendinizi zehirlemeye devam edin diyorum ...

evety aylık 5 tl hiçbirşey ama digitürk eko spor paketi artı gs tv= aylık 62+5 =67 tl...bu arada bir sigara parası diyorsunuz da herkes sigara içmiyor saçma sapan kaliteli sigaranızı için demeyin..gstv yerine git bir gsmobile hattı al..en azından daha işe yarar bir şey ve kulübe faydası 10 kat daha fazla.. böyle savunuyorsunuz gstvyi sonra 1000 kişiyi geçmeyince üye sayısı adnan polat da doğal olarak taraftara sitem ediyor..burada yazanlardan gstvyi hiçkimse almayacak. ayrıca diğer branşları kimse izlemez merak etme..çok fazla izleyeni olsa diğer sporların ihalesi yapılırdı havuz sistemi olurdu..bugün basketbol bile izlenmiyor doğru dürüst bu ülkede..böyle duygusal konusarak sigarayı GALATASARAY a değişiyorsunuz diyerek kendinizi kandırırsınız..kulüp bu projeden hiç bir şey kazanamaz saygılar..

Hakan kardeş sen diyorsinki formam var hattım var,kulübüme her defasında destek olmaya çalışırımda diyorsun;

Madem öyle aylık 5 tl yi bu kulüpten nasıl olurda sakınırsın,içerik olarakda gayet güzel ben beğenerek izliyorum,ayrıca digitükte en çok izlenen 5 kanaldan birisi

Sen GALATASARAY ımızdan 5 tl yi sakınıyorsan senden gelecek hayır ALLAH tan gelsin.

sana da allah akıl fikir yakınlarına da sabır versin..

ilk başta buna barça tv ve man tv de dahil bütün büyük klup kanalları şifreli bu bir .. ikincisi sigaraya gs tv yi tercih eden birisine birşey diyemiyorum diğer branşlardaki mücadeleler başlasın eğer canlı izlemek istiyorsan çok ama çok pişman olacaksın ( erkek basketbol eurocup maçlarının tamamını ,bayan basketbol maçlarının lig maçlarının tamamını ayrıca avrupa maçlarının tamamını ,tekerlekli sandalye takımımızın iç saha maçları ,a2takımımızın iç saha maçları ,erkek voleybol ve bayan voleybol maçlarının tamamı canlı olarak ekranlara gelecek ben hala daha kalitesiz diyenlere anlam veremiyorum gidin kaliteli sigaranızla kendinizi zehirlemeye devam edin diyorum ...

Nedir bu sigara muhabbeti.? Başta örnek diye söyleniyordu ama baya baya sigara içtiğini vurgulamışsın insanların. Şahsen sigara kullanmıyorum GSTV'ye de üye olmuyorum. Gereksiz bir uygulama olduğunu düşünüyorum.:)

Galatasaray TV Üyelik Sistemi Başladı!

Türkiye'de giderek gelişen ve rekabetin arttığı endüstriyel futbol ortamında, kulübüne destek olmak isteyen her Galatasaraylının yararlanabileceği yeni bir mecra hayata geçirildi.

Galatasaray TV, yeni bir üyelik sistemine geçti. Böylece sadece Galatasaray tarafından sağlanabilen ve sadece Galatasaray TV'ye tahsis edilen tüm özel içerikler, Türkiye'de ilk kez Galatasaray taraftarına Üyelik Sistemi dahilinde ulaştırılıyor.

Yeni yayın dönemine giren Galatasaray TV'de başlayan üyelik sistemi ile, Galatasaray TV üyesi olacak Galatasaraylılar bu özel içeriklere sahip olurlarken, kulüplerine de destek olacaklar.

Kulüp-taraftar işbirliğinin sağlamlaştırılmasına yönelik bu yeni işbirliği, Büyük Galatasaray Ailesinin oluşturulması yönünde bugüne dek atılan adımların bir yenisi olacak.

Galatasaray Spor Kulübü ile Digiturk arasında yapılan anlaşmayla sadece Digiturk platformunda yayın yapacak olan Galatasaray TV, bugünden itibaren üyelik sistemine geçiyor. Digiturk üzerinden 75. kanaldan yayın yapan Galatasaray TV Üyelik sistemine aylık sadece 4.99 TL ile dahil olunabilecek.

Üyelik sistemine giriş oldukça basitleştirildi. Galatasaray TV servisi olmayan ve kanala gelen üyeleri özel bir ekran karşılayacak ve ekrandaki özel algoritmayı SMS olarak gönderen üye anında Galatasaray TV Üyelik Sistemine girmiş olacak. Ayrıca Digiweb internet sitesinden de Galatasaray TV Üyelik Sistemine girilebilecek.

Galatasaray TV'nin Özel İçeriği

o Maç öncesi ve maç sonrası özel görüntüler

o İdmanlar (bir kısmı canlı)

o Özel röportajlar

o Tüm transfer haberleri ilk kez GS TV’de

o Takımın tüm maçlarından özel görüntüler

o Galatasaray’ın eski maçları

o Basketbol, voleybol da dahil olmak üzere tüm branşlardan haberler, özel programlar

GS TV Üyelik Sistemi

Aylık: 4,99 TL

3 Aylık: 13,98 TL

6 Aylık: 26,94 TL

12 Aylık: 48,96 TL

ben oldum arkadaşlar kim ne derse desin kulübe destek şart

Nedir bu sigara muhabbeti.? Başta örnek diye söyleniyordu ama baya baya sigara içtiğini vurgulamışsın insanların. Şahsen sigara kullanmıyorum GSTV'ye de üye olmuyorum. Gereksiz bir uygulama olduğunu düşünüyorum.:)

Üye olmassan olma. Ne yani şov yapmanın gereği ne burda? Bırak insanlar ne yaparsa yapsın sana ne? İki de bir üye olmadım, olmayacağım, olmam demenin gereği ne? Madem nefret ediyorsun GSTV' den izlemezsin olur biter. Nedir bu tantana yani???

İnternette izliyoruz ama acaba o da üyelik falan mı isteyecek? Eğer üyelik gerekecekse şahsen düşünmeden net üzerinden olacağım. Amaç kulübe destek olmak.

Usta acik birazda Ayda birgün 1 yerine 2 Paket sigara ictim deyin gecsin...yada 2 Paket iciyorsaniz birgün de bir Paket icin 5 TL buraya gitsin...

sonrada, Transfer yok..Yönetim istifa..Takim berbat demesini bilirsiniz...5 TL ye ayda 5 TL ne demek..??

Günde 16 Kurus..ayip be ayip bide Taraftarim diye geciniyorsunuz..Kalitesizmis..gene Kanallarda cikan su Reklamlardan..Telefon Shoplarindan..Deste izdivac mizdivactan..Kalitelidir GSTV.

usta acik birazda ayda birgün 1 yerine 2 paket sigara ictim deyin gecsin...yada 2 paket iciyorsaniz birgün de bir paket icin 5 tl buraya gitsin...

Sonrada, transfer yok..yönetim istifa..takim berbat demesini bilirsiniz...5 tl ye ayda 5 tl ne demek..??

Günde 16 kurus..ayip be ayip bide taraftarim diye geciniyorsunuz..kalitesizmis..gene kanallarda cikan su reklamlardan..telefon shoplarindan..deste izdivac mizdivactan..kalitelidir gstv.

+1905

gereksiz bir uygulama diye düşünebilirsin kimse sana zorla silah yardımıyla Galatasarayımıza destek olmanı sağlayamaz !! benim kendi görüşüm günlük 16kuruşu dahi yok kanal zaten kötü verilir mi bu kadar para diyen birisini anlamıyorum anlamayacağımda bu sisteme digiturk üyesi 200.000kişi (ki bence daha fazlada olabilir ) nin üye olduğunu düşünürsek aylık klube ne kadar para gidiyor bir hesaplayın sonra konuşun bence .. elona keita kewell bunların aylıklarını ödemek hatta gidip diğer branşlara da yetişmek kolay değil bu yolda 16kuruşu esirgeyene kusura bakmayın ama ben taraftar demem !!!

Üst Alt