Galatasaray U21 Takımı Maç Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray A2 Takım Maç Takip Başlığı

Yahu Bilal de ben hiç ışık göremedim gol atmasına rağmen...Benim göremediğim sizin gördüğünüz nedir acaba Bilal de??

Beni en çok sevindiren zaten Mert Çetin le Hüseyin Tokmak oldu...Onun dışında gözüme çarpan oyuncu olmadı...Hele Serkan diye bi oyuncu var neredeyse her topunda topu kaptırdı...

Maçın genelinde iyi değildik zaten ilk yarıda öyleydi...İlerde topu hiç tutamadık...Gerçi burda Bucalıların da hakkını teslim edelim...Çok iyi kapandılar yaratıcı oyuncu yoktu malesef...

Maçın genelinde iyi değildik zaten ilk yarıda öyleydi...İlerde topu hiç tutamadık...Gerçi burda Bucalıların da hakkını teslim edelim...Çok iyi kapandılar yaratıcı oyuncu yoktu malesef...

erdi güncanı kullanamadık...erdi iyi bi kanat oyuncusu.ilerleyen maçlarda sorumluluk alıcaktır.stoperlerimiz iyi bizim :D

Bilal Benfica karşısında da oynamıştı...O günkü maçta çok heyecanlıydı attığı paslardan anlaşılıyordu...

Karşıyaka ile İzmir'de başlayacak olan maç hakkında bilgisi olan yok sanırım.Maçı veren TV kanalı var mı ?

1-0 geriye düştük 2.yarının başında.

Edit: 75.dakikada golü bulduk 1-1 oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt