Galatasaray U21 Takımı Maç Takip Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray A2 Takım Maç Takip Başlığı

Sinyal seviyesindeki azalmalar haricinde izleyebildiğim kadarıyla Okan ve Berk farklarını hissettiriyor, Merthan beklentimini altında şu ana kadar. 0-0 dk 60 Sol bek (Mert Çetin) ve sağ bek (Hüseyin Tokmak) iyiler.

Derken penaltıı. Berk kaleciyle karşı karşıya kaldı, kaleciyi geçti. Kaleci düşürdü Berk'i.

Okan Derici ile Hüseyin Tokmak gayet iyi, sağ bek sıkıntısı varken Hüseyin Tokmak düşünülebilir aslında.

huseyintokmak_b.jpg

Bildiğin Baros bu :D

Beşiktaş Galatasaray maçı başladı yayınlayan bir kanal var mı acaba ?

İkinci yarıya hızlı başlayan Beşiktaş, Kadir Arı, Hasan Türk, Mehmet Akyüz, Ali İhsan Şahin'in golleri ile karşılaşmayı 4-0 önde götürüyor.

İkinci yarıya hızlı başlayan Beşiktaş, Kadir Arı, Hasan Türk, Mehmet Akyüz, Ali İhsan Şahin'in golleri ile karşılaşmayı 4-0 önde götürüyor.

mehmet akyüzmü. ulan 26 yaşındaki adamın pafta ne işi var:) ne ara 4-0 oldu anasını satiyim. bizim bütün iyi topcular kiralandı yada A Takımda oynuyor.

mehmet akyüzmü. ulan 26 yaşındaki adamın pafta ne işi var:) ne ara 4-0 oldu anasını satiyim. bizim bütün iyi topcular kiralandı yada A Takımda oynuyor.

A2 takımda yaş sınırlaması yok diye biliyorum, Edu'ya verilen şans buna verilse daha karlı çıkardık.1 maç bile ilk 11'de çıkmayan adamı niye alırlar 18-19 yaşında olsa anlarım gelecek vaad ediyo diye ama Burak Yılmaz'la aynı yaşta sanırım.

A2 takımda yaş sınırlaması yok diye biliyorum, Edu'ya verilen şans buna verilse daha karlı çıkardık.1 maç bile ilk 11'de çıkmayan adamı niye alırlar 18-19 yaşında olsa anlarım gelecek vaad ediyo diye ama Burak Yılmaz'la aynı yaşta sanırım.

Mehmet'i bize Ersan için misilleme amacıyla almıştı sizin başkan

4-1 bitmiş ama Galatasaray'ın golünü kim attı bilmiyorum.Şu A2 maçlarını normal bir kanal yayınlasa çok karlı çıkar.Gençleri izlemek daha zevkli oluyor.

4-1 bitmiş ama Galatasaray'ın golünü kim attı bilmiyorum.Şu A2 maçlarını normal bir kanal yayınlasa çok karlı çıkar.Gençleri izlemek daha zevkli oluyor.

Bizim gençlerin maçını GSTV yayınlıyor hepsini. Ama geçenlerde bayan basket maçını, bugün de bu maçı ne BjkTv yayınladı, ne de bize yayınlamaya izin verdi.

Ben de diyorum bu Bjk nasıl lider olmuş, meğersem 26,32 yaşındaki oyuncuları PAF takımında oynatıyorlarmış genç Semih gibi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt