Galatasaray UEFA Avrupa Ligi'ne Gidiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray UEFA Avrupa Ligi'ne Gidiyor

CAS ne zaman aciklaniyor?

CAS, Süper Lig'i ikinci sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi bileti elde eden bordo mavili ekibin Avrupa kupalarına katılıp katılamayacağına yönelik kararını 3 Ağustos tarihinden önce olmak kaydıyla duyuracak.

Yarin aciklanir gibi. Cumartesi Pazar is günü degil. O yüzden en gec yarin belli olur diye düsünüyorum.
Bugün galiba

CAS ne zaman aciklaniyor?

CAS, Süper Lig'i ikinci sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi bileti elde eden bordo mavili ekibin Avrupa kupalarına katılıp katılamayacağına yönelik kararını 3 Ağustos tarihinden önce olmak kaydıyla duyuracak.

Yarin aciklanir gibi. Cumartesi Pazar is günü degil. O yüzden en gec yarin belli olur diye düsünüyorum.
bugün yarın aciklanir ama icimde kotu bir his var ts cezasi iptal olacak bence

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haber doğru

Degil kardesim yine degil içerigi okudunmu.

karar bugün verilecek daha verilmedi. Ki dönmesi de muhtemel o yüzden gidecegimizi sanmiyorum.

Sarı Kırmızılı ekip ligi 6. sırada tamamlamıştı. Trabzonspor’un cezasının CAS’ta onanması durumunda Avrupa Ligi ön elemesine katılacak.

Trabzonspor’un cezası ‘kalkarsa’ Galatasaray önümüzdeki sezon Avrupa kupalarında yer alamayacak.

Degil kardesim yine degil içerigi okudunmu.

karar bugün verilecek daha verilmedi. Ki dönmesi de muhtemel o yüzden gidecegimizi sanmiyorum.

Sarı Kırmızılı ekip ligi 6. sırada tamamlamıştı. Trabzonspor’un cezasının CAS’ta onanması durumunda Avrupa Ligi ön elemesine katılacak.

Trabzonspor’un cezası ‘kalkarsa’ Galatasaray önümüzdeki sezon Avrupa kupalarında yer alamayacak.

Okudum tabi ama konunun başlığı dikkatimi çekmedi. Pardon çok haklısın. Başlık sıkıntı. Gidebilir denmeliydi. Trabzon ceza alırsa gidecek.

ya siz ne anlatiyorsunuz takimda 50 tane genç statüsünde oyuncu var altyapıdan çıkardığını oyuncuyu oynatiyorsun adamlar izin veriyor.
Avrupa ligine gençleri yazdirirsin ligde as kadronun oynatirsin.
Hareketlere bak yahu böyle bir sığ düşünce olabilir mi? Gitmeyelim ne olacak lan gruplara kaldığında 10 milyon para alıyorsunuz gitmediginde cebinizden mi karsilayacaksiniz s.ligi ile aradaki fark 20 milyon euro olmasına rağmen olduk bittikten bu oyunculara para veremeyiz deniliyor uzerine zihniyet gitmeyelim abi ne olacak.
Ya sanarsin bu sene s.ligine gidip çok efor harcadikta ligdeki durumumuzu etkileyecek.
Millet 30+ yas ortalamasıyla ligde şampiyon olup UEFA da son 16 yapıyor. Senin takiminin çalışma sisteminde iş yok.

ya siz ne anlatiyorsunuz takimda 50 tane genç statüsünde oyuncu var altyapıdan çıkardığını oyuncuyu oynatiyorsun adamlar izin veriyor.
Avrupa ligine gençleri yazdirirsin ligde as kadronun oynatirsin.
Hareketlere bak yahu böyle bir sığ düşünce olabilir mi? Gitmeyelim ne olacak lan gruplara kaldığında 10 milyon para alıyorsunuz gitmediginde cebinizden mi karsilayacaksiniz s.ligi ile aradaki fark 20 milyon euro olmasına rağmen olduk bittikten bu oyunculara para veremeyiz deniliyor uzerine zihniyet gitmeyelim abi ne olacak.
Ya sanarsin bu sene s.ligine gidip çok efor harcadikta ligdeki durumumuzu etkileyecek.
Millet 30+ yas ortalamasıyla ligde şampiyon olup UEFA da son 16 yapıyor. Senin takiminin çalışma sisteminde iş yok.
Alacağımız puan da cabası. Şampiyon olup Clye gidersek 3.torbadan girme ihtimalimiz olur iyi puan toplar isek.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray'i avrupada her zaman gormek isterim ama ligin ustune avrupa kupasi maclari gelirse yeteri kadar ayak tenisi ve dar alanda paslasma antremanlari yapamayiz diye korkuyorum.

rsz_%C3%B6sterdunssss.jpg

Lige her türlü havlu atacağız zaten. UEFA’da bir turdan fazla geçeceğimizi zannetmiyorum. Çabuk bitecek yani Avrupa macerası. Bir iki maç Avrupa maçı oynayalım bari.

Üst Alt