GSC Haber - Galatasaray UEFA Listesini Güncelledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray UEFA Listesini Güncelledi

Icardo, Zaha, Bakambu, Barış ve Zaniolo varken Halil'i eklemezdim ben olsam. Demirbay'ı eklemek için de Midtsjö'yü silerdim. Morutan dururdu. Neyse oynatmayacaksak herifi satalım bari

Morutan, Yunus ve Barış’la kesişiyor. Hoca malesef bu noktada Morutan’ı tercih etmedi. Yazık oldu. Umarım güzel bir bonservis bedeliyle satarız.

Demirbay sart. Berkan yerinde de Torreira, onlerinde Mertens. Fena olmaz bu durumda. Icardi usttede renkdaslar deginmisler en iyi ihtimal son 30dk, belki. Zaha'yi ilk mac icin ben de beklemiyorum.

Öte yandan bu listedeki oyunculardan en az dördünün, 15-21 yaşları arasında en az üç yıl bu kulüpte forma giymiş olması gerekiyor. Bir başka kriter ise dört oyuncunun da 15-21 yaşları arasında yine en az üç sene, o takımın mücadele ettiği ligde herhangi bir kulüpte oynamış olması gerekiyor. Ayrıca bu sekiz oyunculuk kriterini yerine getiremeyen kulüpler, sekiz oyuncuyu tamamlayamadığı her bir futbolcu için, 25 kişilik listesini bir kişi eksiltmesi gerekiyor.

Morutan türk olsaydi sabaha kadar yazilirdi. Yunustan da baristan da yetenekli bir cocuk. Cocugu bir kere bile 45 dk olsa bile as takimla göremedik.

Lanet olsun yabanci sinirina.

Üst Alt