GSC Haber - Galatasaray UEFA Listesini Güncelledi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray UEFA Listesini Güncelledi

Transfer planlamasi konusunda az cok bir yol haritasi cizilebilir bu liste ile

Gelecek olan yabanci orta saha transferi cl icin geliyor yani liste disi kalmasi imkansiz

Midstjo yollanir Demirbay listeye dahil edilir

Yusuf,kilinc ve morutan liste disi kalmislar

Yani liste de yer alan midstjo disinda en az bir oyuncu daha gönderilecek

Rashica transferi ile 2 oyuncu yollanir

Altyapı:
1. Berk Balaban
2. Emin Bayram
3. Yunus Akgün
4. Boş

Emin'in de B listeden yazılabileceğini düşündüğümüzde 2 boş yer var. Uzun maratonda buraları doldursak fena olmazdı. Gerekirse üçüncü sol bek, beşinci stoper filan yazalım 300-500 bin lira alacak eski bir oyuncumuzu. Özellikle sol bek konusunda altyapımızda da çok alternatif yok. Ferhat Öztorun gelsin futbolu bizde bıraksın mesela. Sezon boyu 3 maça ya çıkar ya çıkmaz ama geçen sezon gibi Kazımcan sakatlanırsa çıkar sol bekte takımı rahatlatır.

Emin'in de B listeden yazılabileceğini düşündüğümüzde 2 boş yer var. Uzun maratonda buraları doldursak fena olmazdı. Gerekirse üçüncü sol bek, beşinci stoper filan yazalım 300-500 bin lira alacak eski bir oyuncumuzu. Özellikle sol bek konusunda altyapımızda da çok alternatif yok. Ferhat Öztorun gelsin futbolu bizde bıraksın mesela. Sezon boyu 3 maça ya çıkar ya çıkmaz ama geçen sezon gibi Kazımcan sakatlanırsa çıkar sol bekte takımı rahatlatır.
Bir ihtimal Efecan dışında iş yapan çıkmaz ahbap. Ferhat 36 oldu artık

Bir ihtimal Efecan dışında iş yapan çıkmaz ahbap. Ferhat 36 oldu artık
Başkan, iş yapmalarından ziyade FM tabiriyle "emergency back-up" lazım gibi. Geçen sezon Emre Taşdemir'e ihtiyacımız olacağını hiç tahmin etmiyorduk ama o bölgeye koyacak adam kalmamıştı. Normalde altyapıdan biri konsun derdim ancak sol bekte mesela hiç kimse yok oraya yazacak. Zaten sınırlamalardan dolayı birkaç isim daha kadro dışı kalacak yeni transferlerle. Dubois dışında sol bek alternatifi olabilecek biri de yok diğer mevkilerden. Yani ben de farkındayım Efecan Karaca dışında gerçekten süre alabilecek bir alternatifin olmadığının. Ozan Kabak yedek olmak için fazla pahalı. Geriye Murat Akça, Ferhat Öztorun, Celil Yüksel filan kalıyor. Eksik kalmaktan iyi geliyor bana.

8 no ve Rashica gelince Halil çıkar. Diğer isim tekliflere göre değişir.

Başkan, iş yapmalarından ziyade FM tabiriyle "emergency back-up" lazım gibi. Geçen sezon Emre Taşdemir'e ihtiyacımız olacağını hiç tahmin etmiyorduk ama o bölgeye koyacak adam kalmamıştı. Normalde altyapıdan biri konsun derdim ancak sol bekte mesela hiç kimse yok oraya yazacak. Zaten sınırlamalardan dolayı birkaç isim daha kadro dışı kalacak yeni transferlerle. Dubois dışında sol bek alternatifi olabilecek biri de yok diğer mevkilerden. Yani ben de farkındayım Efecan Karaca dışında gerçekten süre alabilecek bir alternatifin olmadığının. Ozan Kabak yedek olmak için fazla pahalı. Geriye Murat Akça, Ferhat Öztorun, Celil Yüksel filan kalıyor. Eksik kalmaktan iyi geliyor bana.
Angelino, Kazımcan, Dübüa hatta Kaan Ayhan'ı falan yamarız en kötü yeter bence.

Yusu
Yusuf D. artık nereye gideceksen git be kardeşim ne yordun milleti, öff
Yusuf boş adam bu belkide.bizim kizmamiz gerekenler Okan buruk,scout görevlieri..arkadaş hiçmi izlemediniz bu adamı.adam yarım saat süre alamadı yahu.bu kadar kötu bir adama nasıl 6 milyon veriliyor.kirala arkadaş.koskoca Barça bile kiraladı adamı.sampiyon olduk ama transferde çok ciddi hatalarda oldu..

bu looser camia olsa şu an morutan + yusuf demiri 15 e okutmustu, abi elimizdeki değerleri harcamadan bi para falan kazanabilsek iyi olur. her şey 4 4lük gidiyor tek eksiğimiz bu görünüyor. şu oyuncu satışlarını da bi halletsek tadından yenmeyecek

Üst Alt