GSC Haber - Galatasaray: "Uğur Dündar ve benzeri provokatör yöneticiler yüzünden dün akşam bir üyemize ve 14 yaşındaki kızına saldırı düzenlenmiştir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Uğur Dündar ve benzeri provokatör yöneticiler yüzünden dün akşam bir üyemize ve 14 yaşındaki kızına saldırı düzenlenmiştir"

Kulübümüzün adını her fırsatta terör örgütü ile birlikte anıyorlar, kurucu başkanımız Ali Sami Yen’e statta ağza alınmayacak küfürler ediliyor, Galatasaray ülkenin beka sorunu olarak gösteriliyor, taraftarın sevgilisi yöneticimize her türlü iftira, hakaret, tehdit yapılıyor.
Kendi taraftarlarını provoke edip sokakta sırf Galatasaraylı diye baba ve kızına saldırtıyorlar.
Bunlar olurken ülkede gazeteciyim diye dolaşan bir kişiden bile bir tepki yok.
Ülkede herkes mi satın alındı, susturuldu ?

Umarım futbol bir gün bizim ülkemizde de sadece saha içerisinde oynanan bir oyun haline gelir. Bıktım usandım bu leşlikten.

90 dakikanın 50 dakikası yerde yatılan, düşük tempolu, berbat bir futbol anlayışı yetmezmiş gibi, bir de saha dışında aylarca tantanasını dinliyoruz. Ne kavgası bitiyor, ne dövüşü.

Bu işin doğrusu ne iyi düşünmek lazım

Dişe diş kana kan mı

Yoksa dursun gibi davranıp itidal diye zırvalamak mı

İthamlara sürekli cevap versek kendimizi savunduğumuz için suçluymuşuz gibi gözükebiliriz ithamlar üstümüze yapışabilir

Susup görmezden gelsek her maç terör örgütüymüşüz iması yapılıyo,yapılan eylemlere karşılık vermesek hakkımız yenmiş olacak

Napcez bilmiyorum

Yıllar önce yine bu forumda yazmıştım. Ezeli rakip anlamında Dünya'nın en şanssız takımı Galatasaray'dır. fb gibi bir ezeli rakibinin olması, bir takım için ve o ligin sağlığı, selameti için en talihsiz olaydır. Sen kupalar getir, ülkeni kahramanca temsil et, medeniyete açılan spor penceresi ol ama gel fb ile uğraş, fb gibi bir oluşum seninle yarıştığını sansın. Gerçekten şanssızlık.

Hiç ümidim yok ama umarım bu sezon, başından beri yasal takiptedir. Belki de yasal takipte olduğu için devlet olaylara karışmıyordur diye düşünüyorum. İnşallah böyle bir durum vardır. Sezon bittikten sonra da tüm iplikler pazara çıkar. Ananas çocuğu da hapiste çürür artık tüm işbirlikçileriyle birlikte.

Üst Alt