GSC Haber - Galatasaray: "Uğur Dündar ve benzeri provokatör yöneticiler yüzünden dün akşam bir üyemize ve 14 yaşındaki kızına saldırı düzenlenmiştir" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Uğur Dündar ve benzeri provokatör yöneticiler yüzünden dün akşam bir üyemize ve 14 yaşındaki kızına saldırı düzenlenmiştir"

Dün İstanbulda 64 yaşında gerçekten aklı selim olan beşiktaşlı sevdiğim bir abimle görüştüm. Kısa söz fbnin yarattığı boş yaygaraya geldi.
Dedi davalarında haklılar.
Ya benmi kafayı yiyorum psikoza giriyorum? Ne biçim bir ortam bu.
tum ezikler diger eziklerin etrafinda birlesirler, cogunlugun cikardigi kuru gurultu ile ustunluk kurmaya calisirlar

ekşi maalesef bok çukuru seviyesine inmiş durumda. paralı köpek yuvası olmuş. ekşi bu kadar kolay üyelik alınan bir yer değil diye bilirdim.

hiçbir futbol başlığını açıp okuyup gerilmek istemiyorum. bazı malum takım taraftarı itlerin her mesajı kin nefret küfür fetö dolu. bu itlerin terör propagandasından yargılanması gerekir normal şartlarda.
fbjkli dolu adam agzina geleni yaziyor hakaret ediyor iftira ediyor,. hakkettigi kufru yiyince benim hesabi ucurdular aslinda uzerimden saglam bir yuk kaldi orda donkisot gibi galatasaray'in haklarini savunmaya calisiyordum

ekşi maalesef bok çukuru seviyesine inmiş durumda. paralı köpek yuvası olmuş. ekşi bu kadar kolay üyelik alınan bir yer değil diye bilirdim.

hiçbir futbol başlığını açıp okuyup gerilmek istemiyorum. bazı malum takım taraftarı itlerin her mesajı kin nefret küfür fetö dolu. bu itlerin terör propagandasından yargılanması gerekir normal şartlarda.
her mart kdınlar günü ayağına binlerce kadın üye yazar yapılıyordu. Ve burada oluşan üyeler komik paralara r10, wmaraci gibi sitelerde satılıyordu.
O mecraya giren bir trolün 1 aya aralıklarla 15 tane mail ile 15 hesap açabilmesi ve düzenli olarak çaylak hesabından favlanabilecek konularsa doğru entryler girdiğinde üye olmama gibi bir durum yok. 1 sene sonra elinde 15-30 belki de 50 tane hesap olur.
Çok zor değil orada üye olabilmek zatede bir süreç meselesi. Hele elindeki üyeliklerle çaylak favlamayı sistematiğe oturtursan o at sümüğü algoritma ile ayda 10 hesabı yazar yaparsın.
Sonra da 250 liraya iyi kasılmış hesap diye satılır bunu da kimsenin salladığı yok. Çok yazık

Fosil uğur ve avanesi ali zaten amaçları feneri semirmek sömürmek fosil uğur bu saatten sonra durağı mezarlık ölmeden önce söğüşlüyorlar feneri ego tatmin edip

Üst Alt