Galatasaray Umut Bozok'tan Umudu Kesti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Umut Bozok'tan Umudu Kesti

umut 2 milyon eurodan 4 yıllık imzalasa 8 milyon euro. menajer payı %8. menajer buradan 640 bin euro kazanıyor. o yüzden futbolcuları zorluyor haysiyetsizler.

TS 2 isteyen Trezege'ye bile rest çekip 1.5'a imza attırmıştı. Hiçbir takım o paraları vermez Umut'a. Zaten biz ve TS hariç TR'den talibi de yok. TS'nin bizden daha fazla para verme ihtimali de yok. Yani bu iş olur.

200k alan adamların maaş beklentilerine bak al sana yabancı sınırı işte ne eksik ne fazla
bir de gsli ne gsli sapına kadar gsli en büyük gsli kaç yıldır beklio falan filan diye her yerde geçiyo

gelsinler bedava oynasınlar da demiyorum lakin

200-300 alıp sen kimsin 2'ye yakın istiyorsn güncel kurlarda

hadi lan BU GS

GS DİYİNCE GÖZÜ DOLAN ADAMLARI GETİRİN

Menajer bozuntuları abuk rakamlar isteyerek kasten bize transferi engelliyorlar. Bunlar Koçun köpekleri değilse bende birşey bilmiyorum.

Koç denilen zerzevat fb başkanı oldu olalı bu kaçıncı. Resmen birileri dışardan transferlere engel oluyor.

Aynı Kasımpaşa'da 30 gol atan Diagne'nin bizim takımdaki halini görünce bu rakamlara gelmemesi hayırlı olur. Galatasaray kimsenin çiftliği değil. Bu tiplere haddini bildirsin yönetim. Sonuna kadar desteklerim...

Trabzon vermezki 2 m euro
Densvil'e bu paraları veren kulüpten bahsediyoruz. Türkiye Ligi'nin yerli gol kralını alıyorsun. 2 milyon vermez mi gerçekten Trabzonspor gibi parayla derdi olmayan bir camia?
indir.png
Ts 2 milyon verse muhtemelen hamsi kostümü giyip Trabzon meydanda horon teperdi..
1 haftadır tüm muhabirler aynı şeyleri söylüyor bu kadarı da dedikodu olamaz
Ben 2 milyon istenmiyor demiyorum. Menajeri fiyat yükseltti diyorum. Ve futbolcular menajerlerini aradan çıkartamayacakları için durum bu oluyor sonuç olarak. Umut Bozok değil menajeri yönetiyor sonuçta maaş görüşmelerini. Ki zaten o çıkan haberlerin de çoğu menajeri aç gözlü çıktı ve fiyat yükseltti üzerinden çıkıyor.

Üst Alt