Galatasaray Umut Bozok'tan Umudu Kesti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Umut Bozok'tan Umudu Kesti

Yaw bizim takim kadar sozlesmeyi iyilestiren baska bir takim yok.
Kabul ediyorsa 1 milyona imza atar. Zaten katki verirse biz onu en az 1.5 yapariz

Densvil'e bu paraları veren kulüpten bahsediyoruz. Türkiye Ligi'nin yerli gol kralını alıyorsun. 2 milyon vermez mi gerçekten Trabzonspor gibi parayla derdi olmayan bir camia?
Ekli dosyayı görüntüle 167269

Ben 2 milyon istenmiyor demiyorum. Menajeri fiyat yükseltti diyorum. Ve futbolcular menajerlerini aradan çıkartamayacakları için durum bu oluyor sonuç olarak. Umut Bozok değil menajeri yönetiyor sonuçta maaş görüşmelerini. Ki zaten o çıkan haberlerin de çoğu menajeri aç gözlü çıktı ve fiyat yükseltti üzerinden çıkıyor.
Bedava adam Denswill. Avrupa'da az çok piyasası var Umut gibi noname değil.

Umut için bonservis de verilecek.

Trabzon, hayrına dönmüyor her harcamanın taahhüdü var, parayla sorunu olmayan bir camia değiller kısacası.

Bedava adam Denswill. Avrupa'da az çok piyasası var Umut gibi noname değil.

Umut için bonservis de verilecek.

Trabzon, hayrına dönmüyor her harcamanın taahhüdü var, parayla sorunu olmayan bir camia değiller kısacası.
Denswill'in istediği kadar piyasası olsun. O paraları vermiş sonuç olarak. Trabzonspor için Umut Bozok bulunmaz Hint kumaşı. Denswill'den daha önemli. Bir kere adam son gol kralı. Yani formunun zirvesinde. Ve yerli. 14 yabanco kuralı olmasa dediğin noname olayına hak verebilirdim ama 14 yabancı kuralında Umut bizim ligde artık bulunmaz bir nimet. Zaten menajeri de bu yüzden fırıldak gibi dönüyor.

Denswill'in istediği kadar piyasası olsun. O paraları vermiş sonuç olarak. Trabzonspor için Umut Bozok bulunmaz Hint kumaşı. Denswill'den daha önemli. Bir kere adam son gol kralı. Yani formunun zirvesinde. Ve yerli. 14 yabanco kuralı olmasa dediğin noname olayına hak verebilirdim ama 14 yabancı kuralında Umut bizim ligde artık bulunmaz bir nimet. Zaten menajeri de bu yüzden fırıldak gibi dönüyor.
Bence abartıyorsun, Umut'un ilk 11 oynamayacağı garanti orada.

Noname olayı da bir önceki maaş seviyesiyle alakalı, Denswill zaten 1.2 civarı maaş alıyordu önceden de, bedava diye imza parası verildi ekstra. Umut'un gördüğü tavan 500 bin euro.

Umut da kimse için bulunmaz nimet değil; faydalı olabilir ama kimse 1 m eurodan fazla vermez.

Bence abartıyorsun, Umut'un ilk 11 oynamayacağı garanti orada.

Noname olayı da bir önceki maaş seviyesiyle alakalı, Denswill zaten 1.2 civarı maaş alıyordu önceden de, bedava diye imza parası verildi ekstra. Umut'un gördüğü tavan 500 bin euro.

Umut da kimse için bulunmaz nimet değil; faydalı olabilir ama kimse 1 m eurodan fazla vermez.
Umut Bozok normal şartlarda bulunmaz nimet değil evet ama şu Allah'ın cezası kural çok şey değiştiriyor. Koyacaksın yedeğe 1.200'den Umut'u arkana yaslanacaksın. Ama 2 milyon biz veremeyiz. Bizim Trabzonspor gibi Avrupa gelirimiz yok.

Üst Alt