Tier 1 - Galatasaray, Vanderlan ile İlgileniyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Galatasaray, Vanderlan ile İlgileniyor

FXkwq4fXEAMEW3i.jpg
Cüzdan güzel fakat brezilyanın en zengin takımı as ve yaşı da genç olan sol bekini bize kaç paraya verir diye düşünmek lazım

Karakter analizi yaptırılsın, olumlu çıkarsa imkanları zorlayıp alalım. Yalnız yaz transfer döneminde yardım aldığımız ekibe (Varsa tabii) yaptırılmasın bu iş. Yahut ille onlar yapacaksa da belirttikleri görüşün aksi yönde hareket edelim! @Kalender Cengiz

Rennes' i bilemiyorum ama Milan bildiğimiz eski Milan değil, züğürtler, sineğin yağını hesaplıyorlar; iş paraya kalırsa ve söylendiği kadar batık durumda değilsek biz baskın çıkabiliriz...

Hmmm. Milan ve Rennes sanki daha avantajlı gibi ekonomik olarak. Bakalım.
Milan yaz transfer dönemi için takip ediyormuş. Biz ve Rennes bu dönem teklif yapacakmışız sanırım. Lakin Palmeiras Brezilya'nın zengin kulüplerindendi sanırım o yüzden alabileceğimizi sanmıyorum. Bir ihtimal Boey satılırsa ondan gelecek para ile hem sağ hem sol beke bu tarz transfer olabilir.

Teknik sol bekmis hucumcuymus bindirme yaparmis orta acarmis

Istemiyorum arkadas hucuma cikmasin varsin kazma olsun duracagi yeri bilsin adam gibi savunma yapsin nagatomo tarzi bir adam isimizi gorur

Üst Alt