Tier 1 - Galatasaray, Vanderlan ile İlgileniyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Galatasaray, Vanderlan ile İlgileniyor

Karakter analizi yaptırılsın, olumlu çıkarsa imkanları zorlayıp alalım. Yalnız yaz transfer döneminde yardım aldığımız ekibe (Varsa tabii) yaptırılmasın bu iş. Yahut ille onlar yapacaksa da belirttikleri görüşün aksi yönde hareket edelim! @Kalender Cengiz

Rennes' i bilemiyorum ama Milan bildiğimiz eski Milan değil, züğürtler, sineğin yağını hesaplıyorlar; iş paraya kalırsa ve söylendiği kadar batık durumda değilsek biz baskın çıkabiliriz...

Kesinlikle, saglama niyetine o firmayi kullansinlar ya da o yontemi her ne haltsa. gorunen o ki ya o test neyse yapilmiyor ya da o sacmaliktan ibaret evet/hayir tipinde form gibi.. Kimse, "bencilim, parayi severim, kralini tanimam" gibi sorulara evet demez :)

Oyuncu ozelinde de yazayim. Ben "video" baz aldigimda begendim. Guel nuanslar var tam aradigimiz tipte. Ben Boey tipinden ziyade, tempolu ve iyi pasor bir oyuncu istiyorum. Fenotip olarka PVA'ya benzettim ancak paslari cok daha iyi gozuktu.

Palmeiras Fluminense’nin sol beki Caio Paulista’yi aliyormus. Vanderlan’in olasi satisi icin hazirlik yapmislar. Oyuncuyu tanimiyorum.

Vanderson çok daha revaçta bir adamdı sadece €11.5m'ye Monaco aldı

Gerçi Gremio küme düşmüştü, Palmeiras ise Brezilya'nın finansal açıdan en rahat takımlarından biri

İşin ilginç yanı o kadar Palmeiras maçı izledim bu çocuğa hiç denk gelmedim ama isteyen diğer kulüpler düşünülünce belli bir seviyenin üstündedir diye düşünüyorum. Videosu çok iyi zaten

€7-8m + bonuslar bandında biter bu transfer. Öyle bir paramız var mı bilmiyorum. Bir de Milan ve Rennes çok bastırıyorsa bize düşmez, ama aslında bizde direkt oynama fırsatı olacak oralara kıyasla

Üst Alt