Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri

Kağıt üzerinde çok iyi bir takım parkede görmek lazım, takım olabilirsek enteresan bir sezon olur, bitirici noktada ligin en iyisi oluruz da, savunma olmadıktan sonra hücum değerini yitiriyor.

[h=1]Björn Andrae Galatasaray’da[/h]

bjoern-andrae.jpg

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, geçtiğimiz sezon Rusya’nın Kuzbass Kemerowo takımında forma giyen Alman oyuncu Björn Andrae’yi kadrosuna kattı. 1981 doğumlu ve 200 cm boyundaki tecrübeli oyuncu, smaçör mevkiinde görev yapıyor. Voleybol Extra | Özel Haber

[h=3]Galatasaray Katic'i bitirdi[/h] 14 Ağustos Cuma 2015 13:50:54

26201_0.jpg
Erkekler Birinci Lig ekiplerinden Galatasaray daha önce prensip anlaşmasına vardığı Sırp Milan Katic'i renklerine bağladı.
2009 yıından geçen seneye kadar Sırbistan'ınOK Vojvodina Nowy Sad takımında forma giyen Katic, 1993 doğumlu

Milan Katic de resmi olarak açıklandı,Geçen sene Challenge cupta elendiğimiz Vojvodina takımından geldi.Bütün Avrupanın gözdesi olan bir oyuncu ve 22 yaşında,Skra Belchatow takımı alacak gibi duruyordu ama biz aldık gerçekten çok önemli bir oyuncu,Bu arada 3 yabancımız oldu Agamez-İgor Yudin ve Katic üçüde çok üst düzey oyuncular.Pasör Selçuk Keskin gitti pasör işini ne yapacaklar bakalım.

Milan Katic de resmi olarak açıklandı,Geçen sene Challenge cupta elendiğimiz Vojvodina takımından geldi.Bütün Avrupanın gözdesi olan bir oyuncu ve 22 yaşında,Skra Belchatow takımı alacak gibi duruyordu ama biz aldık gerçekten çok önemli bir oyuncu,Bu arada 3 yabancımız oldu Agamez-İgor Yudin ve Katic üçüde çok üst düzey oyuncular.Pasör Selçuk Keskin gitti pasör işini ne yapacaklar bakalım.

Pasöre Eemi Tervaportti'yi aldık. Ama aynı anda 4 yabancı oynayamadığı için hala yedek bir pasöre ihtiyaç var. Arslan Ekşi'nin durumu ne bilmiyorum belki onu alabiliriz. Bir de kaliteli bir orta oyuncuya ihtiyaç var. Emin Gök konuşuluyor bakalım olursa iyi transfer olur.

Evet yerli bir pasör lazım Arslan Ekşi olabilir Selçuk oraya gitti zaten bu yüzden gelmesi muhtemel,evet yerli bir orta oyuncu da lazım Emin Gök de orası için çok iyi transfer olur.Tervaportti de Knack Roeselare de oynuyordu o da oldukça iyi bir pasördür ama mutlaka kaliteli yerli bir pasör lazım.

e7fcb9854b8a4502a92db81aa22c4a19.jpeg

Kulübümüz, 2015-2016 sezonunda Galatasaray A Bayan Voleybol Takımı’nda görev yapmak üzere, Amerikalı orta oyuncu Cursty Jackson ile 1 yıllık sözleşme imzalamış bulunmaktadır.
1990 doğumlu, 1.88m boyundaki orta oyuncu Jacskon’ın imza töreninin Amerika Birleşik Devletleri Milli Takımı’ndaki görevi nedeniyle ilerleyen tarihlerde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Transferin camiamız için hayırlı olmasını diler, sporcumuza Galatasaray forması ile başarılar temenni ederiz.
Galatasaray Spor Kulübü

Kadın takımımızda bu sene geçen senelere göre 1 tık daha güçlü ama hala diğer 3 takıma göre zayıfız,çünkü bu sene çok önemli bir yerli oyuncu olan Güldenizi aldık özellikle manşeti ve savunmasıyla öne çıkıyor ve hücumda da oldukça başarılı bir isim,Centoniyi zaten anlatmaya gerek yok,diğer 2 yabancımız leys ve Jackson geçen seneki 2 yabancımızdan yani Meijners ve Bosettiden daha iyi isimler yani genel olarak baktığımızda çok mücadeleci ve daha sert bir takım olduk geçen yıllarda daha kırılgan takımlara sahiptik,Ligde ve Türkiye kupasında şampiyonluk çok zor ama avrupada cev cup ta şampiyonluk imkansız değil geçen sene yarı finalde elendik bu sene neden olmasın.

Galatasaray erkek voleybol takımının şu andaki kadrosunda Agamez,Can Ayvazoğlu,Katic,İbrahim Emet,İbrahim Akşeker,Tervaportti,Yudin,Yasin Aydın,Melih Sıratça var benim bildiğim 2-3 yerli takviyeyle çok daha güçlü olacağız.

Galatasaray Erkek Voleybol Takımının 2015-2016 kadrosu böyle olacak gibi duruyor.

Pasör‬:
Eemi Tervaportti - Boğaçhan Zambak

‎Smaçör‬: Milan Katic - Igor Yudin - Yasin Aydın - Melih Sıratça

Pasör Çaprazı‬: Liberman Agamez
‪‎
Orta Oyuncu‬: Emin Gök - İbrahim Emet - İbrahim Akşeker - Ertuğrul Gazi Metin - Doğukan Ulu

‎Libero‬: Can Ayvazoğlu - Onurcan Çakır

Galatasaray Erkek Voleybol Takımının 2015-2016 kadrosu böyle olacak gibi duruyor.

Pasör‬:
Eemi Tervaportti - Boğaçhan Zambak

‎Smaçör‬: Milan Katic - Igor Yudin - Yasin Aydın - Melih Sıratça

Pasör Çaprazı‬: Liberman Agamez
‪‎
Orta Oyuncu‬: Emin Gök - İbrahim Emet - İbrahim Akşeker - Ertuğrul Gazi Metin - Doğukan Ulu

‎Libero‬: Can Ayvazoğlu - Onurcan Çakır

Alman Oyuncu bjorn dıye bır oyuncu alındı dıyorlardı.. o nerede ??

Alman Oyuncu bjorn dıye bır oyuncu alındı dıyorlardı.. o nerede ??

O oyuncudan vazgeçildi onun yerine daha önceden düşünülen ve sonra transferi zora giren Katic alındı,Katic hem daha kaliteli,potansiyelli ve genç bir oyuncu Avrupada birçok takım istiyordu onu(başta Skra Belchatow) ama biz şaşırtıcı bir şekilde aldık geçen sene elendiğimiz Vojvodina takımndan.Bjorn Andrae 34 yaşında bu arada.

O oyuncudan vazgeçildi onun yerine daha önceden düşünülen ve sonra transferi zora giren Katic alındı,Katic hem daha kaliteli,potansiyelli ve genç bir oyuncu Avrupada birçok takım istiyordu onu(başta Skra Belchatow) ama biz şaşırtıcı bir şekilde aldık geçen sene elendiğimiz Vojvodina takımndan.Bjorn Andrae 34 yaşında bu arada.

evet Katici Geçen Sene bende İzlemiştim.. İnanılmaz Smaç vuruyor o yaşta hemde.. 34 Yaşındaysa alınmadığı iyi olmuş... Katici onun yerine aldıysak eğer güzel iş yapmışız.. ama Ben Hala Agamezin bize geldiğine inanamıyorum :)

evet Katici Geçen Sene bende İzlemiştim.. İnanılmaz Smaç vuruyor o yaşta hemde.. 34 Yaşındaysa alınmadığı iyi olmuş... Katici onun yerine aldıysak eğer güzel iş yapmışız.. ama Ben Hala Agamezin bize geldiğine inanamıyorum :)

Evet Agamez zaten başka bir seviye,bu sene hakikaten inanılmaz bir kadro kuruldu ben bu kadronun hem ligde hem de Cev Cupta önemli işler yapabileceğini düşünüyorum.Bu arada kadın takımımız da geçen seneye göre 1 tık daha güçlü ama hala 4. takım olmaktan öteye gitmek için yeterli değil ama Cev Cupta şampiyonluğu zorlar geçen sene yarı finalde elendik 3 sene öncede finalde kaybetmiştik,lig çok zor ama Avrupa kupası olabilir bayanlarda.Erkeklerde ise ligde bana göre 3 aday var şampiyonluk için (Biz,Halkbank ve Arkas),Avrupada Cev Cup ın en önemli şampiyonluk adayı Galatasaray,hatta erkek takımının kadrosu şampiyonlar liginde bile önemli işler yapar.

Evet Agamez zaten başka bir seviye,bu sene hakikaten inanılmaz bir kadro kuruldu ben bu kadronun hem ligde hem de Cev Cupta önemli işler yapabileceğini düşünüyorum.Bu arada kadın takımımız da geçen seneye göre 1 tık daha güçlü ama hala 4. takım olmaktan öteye gitmek için yeterli değil ama Cev Cupta şampiyonluğu zorlar geçen sene yarı finalde elendik 3 sene öncede finalde kaybetmiştik,lig çok zor ama Avrupa kupası olabilir bayanlarda.Erkeklerde ise ligde bana göre 3 aday var şampiyonluk için (Biz,Halkbank ve Arkas),Avrupada Cev Cup ın en önemli şampiyonluk adayı Galatasaray,hatta erkek takımının kadrosu şampiyonlar liginde bile önemli işler yapar.

Fenerbahce Kadınlarda o kadar güçlü olurken biz neden olamıyoruz ?? Sacmalık bence.. onlar ıstediği oyuncuları alıyorlar ama bizde tık yok.. bu sene Fenerbahce erkek voleybolda baya bir küçülmeye gitti.. biz ise Cok daha güçlendik bu sene.. ama kadınlarda bir türlü Yıldız oyuncu alamıyoruz nedense

Fenerbahce Kadınlarda o kadar güçlü olurken biz neden olamıyoruz ?? Sacmalık bence.. onlar ıstediği oyuncuları alıyorlar ama bizde tık yok.. bu sene Fenerbahce erkek voleybolda baya bir küçülmeye gitti.. biz ise Cok daha güçlendik bu sene.. ama kadınlarda bir türlü Yıldız oyuncu alamıyoruz nedense

Evet haklısın kadın takımımız o eşiği bir türlü atlayamadı yıllardır yine önemli yabancılar alıyoruz ama yerli kadromuz hiçbir zaman diğer 3 takımın yerlileri kadar iyi olmadı mesela Vakıfbank 2-3 yıl domine etti hem Avrupayı hem de ligi bunda yerli kalitesinin iyi olması çok büyük etkendi.Bu sene yine 3 yabancımız var kadınlarda Centoni,Leys ve Jackson geçen seneden Meijners ve Bosetti ayrıldı ikiside iyi ama üst seviye için yeterli değildi ama Centoni zaten çok önemli bir yıldız takımda kalması önemli.Leys de (Katic gibi) geçen sene bizi eleyen Atom Trefl Sopot takımından geldi Meijners ve Bosettiye göre savunması daha iyi ve daha güçlü bir oyuncu,Jackson da ABD milli takımında oynayan önemli bir orta oyuncu diğer smaçör eksikliğini de Güldenizi alarak giderdik.Özellikle savunmasıyla çok önemli katkılar verecek takımımıza.

Son düzenleme:
Üst Alt