Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri

Ruseva Rabita'da kalacakmış, yani bize gelmiyor. Onun yerine Cursty Jackson'u almışız. İkisinin de kendine göre iyi yanları ve kötü yanları var. Ruseva bloklarda daha etkili, Cursty atletik ve daha hücumcu birisi. Gelecek sezon Centoni-Charlotte Leys-Jackson yabancı oyuncularımız olacak. Belki CEV Cup için extra bir yabancı oyuncu alınır mı göreceğiz.

Bu arada Cursty Jackson transferi de kendisinin gönderisiyle resmiyet kazandı. Hayırlı olsun.

Galatasaray Voleybol@gsvoleybol 22 dk.22 dakika önceİstanbul, Türkiye
Cursty Jackson Galatasaray'da! Bayan Voleybol Takımımız ABD'li orta oyuncu Cursty Jackson ile anlaştı. Welcome to Galatasaray @C_jaxon13

Cursty Jackson@C_jaxon13 21 dk
@gsvoleybol I'm super excited thanks :)))

[h=3]Agamez Türkiye'ye geri dönüyor[/h]
25684_0.jpg
2010 yılında Arkas Spor'a transfer olan ve 3 sene İzmir ekibinin formasını giydikten sonra Kore'ye giden Liberman Agamez Türkiye'ye dönüyor. Türkiye'de adından söz ettiren ve İzmir'deki voleybolseverler tarafından çok sevilen yıldız oyuncu Galatasaray ile prensipte anlaştı.
1985 doğumlu 2.07 metre boyundaki Kolombiyalı pasör çaprazı Yunanistan'da Nikea, Pagrati ve Panathinaikos takımlarında oynadıktan sonra Türkiye'ye gelmişti. 2009 yılında Avrupa CEV Kupası'nda en skorer oyuncu olurken, aynı zamanda en değerli oyuncu seçilmişti. 2009'da Challenge Kupası'nda MVP seçildi. 2010-2011 sezonunda ise Arkas Spor ile şampiyon oldu

Agamez gelse efsane olur. Ama bizde para varmıymışta Agamez'i alabiliyoruz? Arkas'Tan bile daha çok para kazanmak için ayrılmıştı F4'e kaldıkları yıl.

Erkek voleybol takımımız için Agamez, Savani ve Kübalı yıldız bir isim ile görüşülüyor. Pazartesi'ne kadar olumlu veya olumsuz haberler bekliyorum transfer konusunda.

Savani ile 2 sezon önce de görüşmüştük ama son anda yatmıştı. İtalya'nın son yıllardaki en önemli oyuncusu olarak lanse ediliyor. Agamez'i zaten daha önce de biliyorduk. Ama Küba'lı ismi merak etmedim değil :)

Erkek voleybolda Igor Yudin ismi geçiyor. Gelirse Agamez'le rakiplerin kafalarına bam bam geçirecekler sanırım :) Ayrıca Alman Milli Takımı'ndan bir oyuncu ile görüşüyormuşuz. Kaptan Selçuk fenere gittikten sonra yabancı pasör alacakmışız. Eski fenerli Arslan Ekşi ile görüşüyormuşuz yedek pasör için.

Anlaşılan seneye erkek voleybolda bomba gibi geliyoruz :)

Edit: Bu arada yabancı pasör için Finlandiyalı Eemi Tervaportti ile anlaşmışız. Agamez-Eemi-Igor-* şeklinde seneye 4 yabancımız olacak.

Son düzenleme:
Fb'deki Ivan Miljkoviç etkisi yapacak inş. Bize gerekiyordu böyle vurduğunda petrol çıkarabilen bir oyuncu. En son kadın voleybolda Calderon vardı böyle birisi. Erkek voleybolda Agamez ve Igor gibi kaliteli smaçörlerimiz oldu. Orta veya pasör çaprazına da iyi bir isim alırsak bu sene Avrupa'da kupayı alırız.

valla you tubeden vıdeolarını ızledım adamın vurdugu her smaç sayı oluyor.. Agamez gıbı bır efsaneyle bırlıkte bu sene bomba gıbı olacagız.. açıkcası ben böyle hamleler beklemıyordum Takımdan ama hangı dağda kurt öldü acaba... bu sene Şampıyonluk beklıyorum takımdan

valla you tubeden vıdeolarını ızledım adamın vurdugu her smaç sayı oluyor.. Agamez gıbı bır efsaneyle bırlıkte bu sene bomba gıbı olacagız.. açıkcası ben böyle hamleler beklemıyordum Takımdan ama hangı dağda kurt öldü acaba... bu sene Şampıyonluk beklıyorum takımdan

Valla voleybolda bankalar varken zor şampiyon oluruz ama en azından diğer senelere oranla daha güçlüyüz ve şampiyon olma ihtimalimiz var.

Valla bu sene bomba kadro kurduk gerçekten Taş gibi kadro oldu.

Agamezi zaten herkes biliyo arkastan.
İgor desen Milkovic gibi vurdugu sayı oluyo.

2tane çok sağlam smaçör pasör çaprazi oynayan adam oldu.

Gerçekten bu sene çok iyi kadro kuruldu tam bilmiyorum ama alınacak 2-3 kaliteli yerli oyuncu da varmış galiba,asıl merak ettiğim kaç yabancı olacak şimdiden 2 tane yabancımız var bir de yabancı pasör var alınan herhalde.Bakalım gelecek sene önemli işler yaparız diye düşünüyorum.

25966_1.jpg

Erkekler Birinci Lig takımlarından Galatasaray Alman oyuncu Björn Andrae'yi kadrosuna katmak için kolları sıvadı.
1981 doğumlu ve 200 cm boyundaki smaçör oyuncu geçen sezon Rusya'nın Kuzbass Kemerowotakımında forma giyiyordu.
Edinilen bilgiye göre tarafların görüşmeleri devam ediyor.
1996-1998 SCC Berlin
1999-2003 VfB Friedrichshafen
2003-2005 Noicom Cuneo
2005-2007 Sempre Volley Padwa
2007-2008 AZS Olsztyn
2008-2009 Panathinaikos Ateny
2009-2010 Tonno Callipo Vibo Valentia
2010-2013 Kuzbass Kemerowo
2013 Ural Ufa
2014-2015 Kuzbass Kemerowo

Üst Alt