Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri

Bayan voleybol takımımız sağlık kontrolünden geçmiş.

21850_0.jpg

21850_1.jpg

Floortje Meijners :love_heart:

GSStore'nin tasarladığı ve ürettiği erkek voleybol takımımızın iç saha forması Düzce Bld. ile dün oynadığımız hazırlık maçında görücüye çıkmış. Bana kalırsa çok kötü bir forma. Kumaşı falan da kötü gözüküyor. Tam parçalı da değil ayrıca ama yan taraftaki siyah yeri sevdim. İnşallah GSStore erkek basketbol takımımız için böyle formalar yapmaz.

BxZu-AcIQAAmmkg.jpg

Tanımıyorum, Centoni daha mı iyi?

Centoni tabiki çok iyi. Rahimova daha genç ve çok uzun sert smaçları vardır, ama hataya çok meyilli bir oyuncu. Azeri milli takımında oynuyor. Geçen yıl Azeryol Bakü'deydi. Bu yıl Kore'de oynuyormuş. Yani aslında bende kararsızım. Ama çaprazdan ziyade bizde smaçörler sorun her yıl olduğu gibi.

Centoni tabiki çok iyi. Rahimova daha genç ve çok uzun sert smaçları vardır, ama hataya çok meyilli bir oyuncu. Azeri milli takımında oynuyor. Geçen yıl Azeryol Bakü'deydi. Bu yıl Kore'de oynuyormuş. Yani slında bende kararsızım. Ama çaprazdan ziyade bizde smaçörler sorun her yıl olduğu gibi.

Şu Bosetti yerine biri gelse sevinirim. Bİr Casas bir Bosetti benim sinirlerimi bozuyor.

Şu Bosetti yerine biri gelse sevinirim. Bİr Casas bir Bosetti benim sinirlerimi bozuyor.
Para yokki bizde kim gelsin. Zaten dünyanın en iyi smaçörleri Larson, De La Cruz, Kim falan hep rakiplerde. Alabileceğimiz kimler var bilemiyorum. Abd milli takımında yeni oynamaya başlayan bir kız vardı Kelsey Robinson o olabilir belki. Bana kalsa tamamen gençleri oynatırım. Nasıl olsa diğer rakiplerin elleirndeki oyuncuları alamadıktan sonra şampiyon olma ihtimalimiz hiçbir zaman yok.

Para yokki bizde kim gelsin. Zaten dünyanın en iyi smaçörleri Larson, De La Cruz, Kim falan hep rakiplerde. Alabileceğimiz kimler var bilemiyorum. Abd milli takımında yeni oynamaya başlayan bir kız vardı Kelsey Robinson o olabilir belki. Bana kalsa tamamen gençleri oynatırım. Nasıl olsa diğer rakiplerin elleirndeki oyuncuları alamadıktan sonra şampiyon olma ihtimalimiz hiçbir zaman yok.

Zaten çogu genç oyuncular var bizde. Yabancilarimiz bile genç Centoni dişinda. Süper star olmasada vurdugu topun çogunu öldüren ve manşet alabilen oyuncu olsun. Bosetti 3.sette nasil öyle iyi oynadi dedim ama sonra hepsini yedirdi bana.

Ben genç oyunculara raziyim.

Zaten çogu genç oyuncular var bizde. Yabancilarimiz bile genç Centoni dişinda. Süper star olmasada vurdugu topun çogunu öldüren ve manşet alabilen oyuncu olsun. Bosetti 3.sette nasil öyle iyi oynadi dedim ama sonra hepsini yedirdi bana.

Ben genç oyunculara raziyim.
dünyada smaçör kıtlığı var şuan. Brezilya milli takımında oynayan genç Gabi var. Onu almamız lazım ama o da yurt dışına çıkmaz 2018 olimpiyatları yaklaştığı için. Zaten hem manşeti iyi hem de vurduğunu öldüren smaçör arıyorsan bu üstte saydığım isimleiri rakiplerden koparman gerekir.

Melis Gürkaynak > Vakıfbank
Güldeniz Önal > Galatasaray Daikin
Charlotte Leys > Galatasaray Daikin
Hristina Ruseva > Galatasaray Daikin

Voleybolxtra

Üst Alt