Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde! | Diego Buonanotte - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde! | Diego Buonanotte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde !

Bu Yeni Messi modasıda aldı başını gidiyor. Bir futbolcuyuda en güzel ve en yüksek fiyata satmanın yolu bu olsa gerek. Öyle tahmin ediyorumki, bu taktikle Arjantinden uzun yıllar yüzlerce futbolcu Avrupaya pazarlanır. Arjantin, Kayseridende uyanık çıktı..:D

Cevap: Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde !

Bugün Eurosportta Arjantin-Fransa maçı vardı. Canlı olup olmadığını bilmiyorum ama Bounanotte döktürdü. Bir kez daha hasta oldum bu çocuğa. Çelimsiz olduğuna bakmayın acayip şutları var.Ayrıca attığı ara topları inanılmaz.

Aynı maçta fransanın kalecisine hasta oldum.Le havre nin kalecisiymiş galiba. Süper kaleci

Macı hakemide tanıdık Halis Özkahya :D

Cevap: Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde! | Diego Buonanotte

Ben boşunamı izlemeden yorum yapmayın diyorum :D dos santos,babel ve bu bize gelirse kadıköyde olacakları düşünemiyorum :D ve tabiki deco ;)

bu arjantinlilerde uyum sorunu oluya ama yetenekliler tabiki :D

transfermarkt.de bonservisi 5.785.000 £ - 6.500.000 € arası gözüküo

Renktaş boşver boyu işleve bak işleve :D Rakip savunmayı ipe dizer... Çok yetenekli ve çok seri bir oyuncu ancak yönetim ilgileniyor mu bilmiyorum .

Yillarca Arjantinden cikan her futbolcuya yeni maradona dediler. Aimar lar Riqeulme ler geldi gecti nihayet yeni maradona olarak messi cikti. Simdide bi 20-30 yil yeni messi ararlar Arjantinde.

Bende hicbisey bilmiyorum valla..Medya´da ayni yalanlari atmaya devam ediyor..

Hicbir bilgi yok..Ne olacak bakalim...

1 hafta bekleyesim yok ya:D

Transfer için o kadar uzaklara açılacagımızı hiç sanmıyorum...

geçen yıl birde diego valeri vardı çok konuşulan.bu tip adamları almak zor,ayrıca bu oyuncular avrupanın büyük klüplerinde boy göstermek istiyorlar,bonservisleri en az kaliteli yerli oyuncular kadar dolayısı ile her ne kadar gönlüm istesede bu adamı getirlmesi çok zor malesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt