Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde! | Diego Buonanotte - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde! | Diego Buonanotte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde! | Diego Buonanotte

Sabri yazarsan ilk video kendine attığı vücut çalımı:D Sabrinin videolarının altındaki yorumlarıda okuyun:D

Diego Buonanotte geleceğin en önemli yıldızlarından. Bize gelmesi imkansıza yakın. Bence La Liga'da önce Racing, Atletico, Villarreal gibi takımlarda oynar sonra da Barça, Real'e falan gider. Buonanotte aynı zamanda İtalyanca " İyi geceler" demekmiş. Bize gelseydi gazetelerin manşetlerini süslerdi. Hele de önemli maçları kazandırdıktan sonra. Ama D.Buonanotte'yi bize yedirmezler...

Ayrıca Yeni Messi nedir yav. Messi 87 doğumlu Buonanotte 88 doğumlu belki aralarında sadece ay farkı var. Neden hemen Yeni Messi oluyor yav :)

hadi alındı diyelim bu adama idmanda emre aşık yada servet bir çarpsa ona da linderoth gibi yeşil kart çıkartmamız gerekir herifte fizik sıfır.

Cevap: Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde !

Rentaş Youtube aç ve inamoto yaz bakalım neler çıkıyor. Yada sabri yaz :D

aralarındaki farkı göremiorsan bişey diyemiyecem... merino maç içerisinde sper hareketler yapıo... inamoto ve ya diğerleri gibii orda burda millete hava çakmıo...

I love you MERINO....

cimboma gelmesen de en kötü arsenali hakedio....;)

Cevap: Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde !

aralarındaki farkı göremiorsan bişey diyemiyecem... merino maç içerisinde sper hareketler yapıo... inamoto ve ya diğerleri gibii orda burda millete hava çakmıo...

I love you MERINO....

cimboma gelmesen de en kötü arsenali hakedio....;)

Bir kez canlı yayınlanan bir maçında oturup izledin mi? Menajerlik oyunlarından adam bakıp yazıyorsunuz..

Arjantinli oyuncular bizde başarılı olamıyor. Bizde Avrpalı oyuncular başarılı oluyor.

öncelikle arjantin öyle brezilya gibi cok sayıda kaliteli oyuncu üretemez keza nufusları cok azdır,kaliteli oyuncularıda bizim alamayacağımız kadar pahalıdır yada sıradan oyuncularki bunlar türkiyede vasat nitelendirilebilir ama yinede bize göre pahalıdır ...

diego denen oyuncuda tam bir halı saha cücesi olup bizde başarılı olması imkansızdır...

öncelikle arjantin öyle brezilya gibi cok sayıda kaliteli oyuncu üretemez keza nufusları cok azdır,kaliteli oyuncularıda bizim alamayacağımız kadar pahalıdır yada sıradan oyuncularki bunlar türkiyede vasat nitelendirilebilir ama yinede bize göre pahalıdır ...

diego denen oyuncuda tam bir halı saha cücesi olup bizde başarılı olması imkansızdır...

Evet, daha 2 hafta önce tek başına dağıttığı Hollanda u-21 de mahalle takımı zaten... :eek:

öyledir bir zamanlar fabio pinto vardı hatırlarım ,ne işler yapmışdıbrezilya genc millide.. diego yu izledim avrupa futbolunda hic şansı olmayan halı saha cücesidir...

Ben de çok seyrettim Buonanotte'yi, biraz fizik yoksunu doğrudur. Ama Messi de de güreşçi fiziği yok, hatırlatırım.

Ben de çok seyrettim Buonanotte'yi, biraz fizik yoksunu doğrudur. Ama Messi de de güreşçi fiziği yok, hatırlatırım.

her kısa boylu messi yada maradona olamaz..

messi barcelona altyapısından gelip ,hızlı vede göreceli olarak sert futbol oynamaya alıştırılmıştır ,diego b. ise tamamen tekniğine güvenen,hızdan vede sertlikden eser olmayan tam bir güney amerika şovmenidir...arjantin ligi aynen hollanda ligi gibi her daim overrated oyuncular ortaya sürer vede bunlar piyasaya fahiş fiyatlara sürülür ,sonrada alanın elinde genelde patlar...(somoza vardı bir zamanlar biz carruscayı aldığımızda 7 milyon euroya ispanyaya gitmişti yada meşhur insua hep balon cıktılar ,3/4 milyon euroluk carrusca bile türkiyede ikinci ligde zorlanacak halde idi)

her kısa boylu messi yada maradona olamaz..

messi barcelona altyapısından gelip ,hızlı vede göreceli olarak sert futbol oynamaya alıştırılmıştır ,diego b. ise tamamen tekniğine güvenen,hızdan vede sertlikden eser olmayan tam bir güney amerika şovmenidir...arjantin ligi aynen hollanda ligi gibi her daim overrated oyuncular ortaya sürer vede bunlar piyasaya fahiş fiyatlara sürülür ,sonrada alanın elinde genelde patlar...(somoza vardı bir zamanlar biz carruscayı aldığımızda 7 milyon euroya ispanyaya gitmişti yada meşhur insua hep balon cıktılar ,3/4 milyon euroluk carrusca bile türkiyede ikinci ligde zorlanacak halde idi)

Ben Messi olacak demedim zaten. Carrusca'yı falan da seyretmiştim bize gelmeden, ama bu çocukta ayrı bir pırıltı var görebiliyorum. Bu herhangi bir oyuncu olmayacak bence, doğru yönlendirmeyle geleceğin büyük yıldızlarından biri olacak...

Ben Messi olacak demedim zaten. Carrusca'yı falan da seyretmiştim bize gelmeden, ama bu çocukta ayrı bir pırıltı var görebiliyorum. Bu herhangi bir oyuncu olmayacak bence, doğru yönlendirmeyle geleceğin büyük yıldızlarından biri olacak...

Buonanotte'nin yeteneği görmezden gelinemez,gerçekten oldukça kaliteli bir oyuncu.Duran topları,pasları ve en önemlisi adam eksiltme özelliği gerçekten oldukça iyi olan bir oyuncu.Bana kalırsa gelirse mükemmel olur,fizik sorunu falan hikaye,sadece denge yetisi iyi olsun yeter,zaten Messi'nin en büyük özelliğide dengesini kurmasını bilmesi.Geliceğini sanmıyorum ama gelirse bomba olur.

Arjantinli oyuncular bizde başarılı olamıyor. Bizde Avrpalı oyuncular başarılı oluyor.

Carrusca dışında kaç tane Arjantinli oyuncu izledin Galatasaray'da. Ayrıca sadece Avrupalı oyuncular başarılı oluyor yazmışsın. Heinz gibi ayrıca kariyerli biri olan Frank de Boer gibi oyuncuları da seyrettik Galatasaray'da.. Önemli olan uyum sağlaması uyum sağlarsa takımımızı uçurur. Hızına kolay kolay kimse yetişemez zaten o yüzden çok sakatlanmaz. En azından Lincoln'den katkat iyi oynar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt