Galatasaray Yeni Messi'nin peşinde - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yeni Messi'nin peşinde

Cevap: Galatasaray Yeni Messi'nin peşinde...!!!

Ya nerde bizde bu yetenekleri alacak yöneticiler. Gaziantepspor ve Kayserispor harici izlemekle yetinir. Keşke şaşırtsalar.

Valla bazen video mideo arkadas topcu kendini belli ediyor Her kısa boyluyu celimsiz olanı burda yerlerde demeyin beyler alanzinho gibi bir örnek var piyasada videodan izleyerek almıstı ersun yanal bonservis bedeli yuvarlak hesap 5 mn € sadece videodan izleyerek alınıyor

Oha ne basarisi varda bu kadar istiyorlar. Saka maka bir oyuncuya transfer teklifi gelince cok ballaniyor hele ki türkiye liginde. 2012 Kriterleri güzel olacak CILKI cikti iyice bu isin.

Bi kere bir oyuncunun milleti çok önemli..

Latinse tuzludur,ayrıca 19 yaşında çok yetenekli ciddi diyorum şimdi iste 10'dan kapıyı açar adamlar..

Bi kere bir oyuncunun milleti çok önemli..

Latinse tuzludur,ayrıca 19 yaşında çok yetenekli ciddi diyorum şimdi iste 10'dan kapıyı açar adamlar..

Iyice fiyatlar yükselmeye basliyor eskiden 2-3 milyon cok büyük paraydi simdi Adanaspor bile Ersan icin 5 Milyon istiyor en az.

Iyice fiyatlar yükselmeye basliyor eskiden 2-3 milyon cok büyük paraydi simdi Adanaspor bile Ersan icin 5 Milyon istiyor en az.

Güney Amerika kulüpleri bu işi kazanç kapısı olarak görüyorlar,genç yetenekli adamları yetiştirip Avrupa'ya ittiriyorlar adamların amacı bu..

Libertadores'te final için bu çocuğu 25 yaşına kadar saklayacak halleri yok..

Güney Amerika kulüpleri bu işi kazanç kapısı olarak görüyorlar,genç yetenekli adamları yetiştirip Avrupa'ya ittiriyorlar adamların amacı bu..

Libertadores'te final için bu çocuğu 25 yaşına kadar saklayacak halleri yok..

Dogru aslinda ama ilk kez duyuyorum ismini ben. Siz daha önce duymusmuydunuz?

Dogru aslinda ama ilk kez duyuyorum ismini ben. Siz daha önce duymusmuydunuz?

Yok hocam bende ilk kez duyuyorum ama videodan baya etkilendiğimi söyleyebilirim,benim genç Arjantinlilere bir hayranlığım var belki o yüzden abarttım fiyatını ama mantıksızda değil açıkcası,çok yetenekliler usta :)

Hedef Matias Adrian Defederico

Sezonun ilk yarısını ummadığı bir yerde bitiren sarı kırmızılı takım taraftarının yüzünü transferle güldürmek istiyor...

Süper Lig'in ilk yarısını 9. sırada tamamlayarak gelecek sezonda Avrupa kupalarında oynayabilme hedefinin de uzağında kalan G.Saray hem ikinci yarı hem de gelecek sezon için transfer çalışmalarını hızlandırıyor..

Hedef Matias Adrian Defederico

Arjantin'de geleceğin Messi'si olarak gösterilen ve sezon Brezilya ligi takımlarından Corinthians'ta forma giyen 21 yaşındaki Defederico için yönetim nabız yoklamaya başladı.

Brezilya basının iddiasına göre sarı kırmızılı takım genç Arjantinli için menajeriyle ön görüşme yaptı..

1 milyon 200 bin Euro bonservis bedeli bulunan Defederico 2009'da Brezilya ekibine geldi..

Hücuma yönelik ortasaha mevkiinde oynayan, sol ayağını etkili kullanabilen ve hızlı çalımlarıyla dikkat çeken Defederico 1 kez Arjantin milli takımında oynadı ve tek golü bulunuyor..

Genç futbolcunun adı geçen sezon Beşiktaş'a transfer için de basında yer almıştı.

Defederico kimdir?

Doğum tarihi: 01.01.1989

Boyu: 1.71

Mevki: Forvet

Bonservis bedeli: 1 milyon 200 bin Euro

Kaynak : Haber7.com

[video=youtube;LId9F1rz5hQ]https://www.youtube.com/watch?v=LId9F1rz5hQ[/video]

Video'yu izlerken zaman nasıl geçti anlamadım, çalım atarken adamın içinden geçiyor arkadaş :) :)

oldukça estetik bi futbolcu. yönetim böyle bi futbolcuyu alma gibi bi hataya düşmez.

Oyuncu kaliteli olabilir ama kıyaslama saçma sapan olmuş...Sonra taraftarı beklenti içine sokup adam gelir gelmez şapkadan fil çıkarsın diye bekliyoruz. Hem taraftar hayal kırıklığına uğruyor hem oyuncunun kariyeri kötü etkileniyor ve Türkiye hatırlamak istemediği bir sayfa olarak kalıyor.

Adnan sezgın ben tanımıyorum der bunuda almaz son transfer gununde kronık sakat bır oyuncuyu ucuza aldım dıye sevınır..

Üst Alt