Galatasaray Yönetiminden Flaş Karar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetiminden Flaş Karar!

Herkes oley diye sevindiyse (ben dahil) bir sakin olalım.

Arkadaşlar bu seçimi Dursun Özbek gidecek diye yorumlamayın. Bana göre bu seçim Fatih Terim gelsin diye yapılmış bir hamledir. Özbek'in karşında kimse yok! 13 Ocak'a kadar da çıkacağını sanmıyorum. Em güçlü aday Özbek.

Peki bu seçim nereden çıktı?

Bence Fatih Terim gelsin diye alınmış bir karar var ortada. Fatih Terim mayıs ayında Ünal Aysal gelme ihtimaline karşı tereddütte olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu tereddüt ortadan kalksın diye Dursun Özbek seçime gitmeye karar verdi düşünüyorum.

Herkes oley diye sevindiyse (ben dahil) bir sakin olalım.

Arkadaşlar bu seçimi Dursun Özbek gidecek diye yorumlamayın. Bana göre bu seçim Fatih Terim gelsin diye yapılmış bir hamledir. Özbek'in karşında kimse yok! 13 Ocak'a kadar da çıkacağını sanmıyorum. Em güçlü aday Özbek.

Peki bu seçim nereden çıktı?

Bence Fatih Terim gelsin diye alınmış bir karar var ortada. Fatih Terim mayıs ayında Ünal Aysal gelme ihtimaline karşı tereddütte olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu tereddüt ortadan kalksın diye Dursun Özbek seçime gitmeye karar verdi düşünüyorum.
Tabiki öyle lakin suda var terimi istemeyenleri yönetimden çıkarmak ıçin bunu yapıyor
Kesin terim varsa biz yokuz diyenler oldu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Guzeell..terimci yonetim gelecek demek ki. Herkes icin hayirli oldu ama keske bu ayin sonunda bu isler cozulmus olsaydi

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Basligi okuyunca tudor kaldi sandim :D

Komedi arkadas ya, takim sanki küme düsüyor. Gecen sene aynisi yapildi, güzel operasyonu cekilip sampiyonluktan olduk. Bu sezon aynisi..

Gecmis olsun, Besiktas veya Basaksehir sampiyon olur artik. Birde sevinenler var. Kaosu seviyor millet.

GS kongresi sıcak bakmaz bu erken seçim işine hepsi uyuşuktur sevmezler böyle durumları dursun karşısında herhangi başka bir aday bulursa seçimi kaybedebilir. Kafasında şimdi onun erken seçime gider hazırlıksız yakalarım kongreyi var, terimci 3-5 üye alıp hocayı getirir yoluma bakarım diye düşünüyor. Ama Allah umarım bu oyunu bozar.

Yanlız tüzük te değişiklik yoksa 6 ay sonra tekrar seçim olur

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt