Tier 2 - Galatasaray, Youri Tielemans'ı Transfer Etmek İçin Girişimlere Başladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray, Youri Tielemans'ı Transfer Etmek İçin Girişimlere Başladı

Şuan çıkan haberler hep menajer kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Bize Tielemansi isterim orası ayrı ancak büyük kadro kurmamız lazım şuan öyle bir takımımiz var ki üzerine 2-3 büyük yıldız alsak herşeyi yapabilecek bir takım olur ama alacağımız oyuncular Torreira Zaniolo Max. İcardi yaş sınıfında olmalı.

Bu tielemans tam bir looser leicester bu geldigi gunden bu yana dususte zaten sonunda kumeye de dustuler keza belcika milli takimi da giderek eridi

Tartismasiz bosta olan naby keitayi almaliyiz diyorum hatta oluyorsa renato sanches de mukemmel olur

Sergio'nun yerine lafı çok dolanıyor forumda. Bu adam 4 sezon bizim orta sahamız. Ama yedekten, ama 11. Bunu sindirelim önce. Son dönem düşüşe geçse ve gerginliği kaldıramasa da sezonun genelinde beklentilerin üzerinde performans göstermiştir. Daha ekonomik kullanabileceğimiz bir rotasyona sokarsak daha çok verim alırız.

Zor transfer ama hedef olarak tercihlerin iyi olacağının göstergesi. Nihayetinde sonuca da bakmak lazım; transfer edilen isim daha düşük profil bir oyuncu olur ise taraftarın belki hoşuna gitmeyebilir ancak zaten bir deneme transferi. Olur ise ne ala ama olmaz ise de yönetim hanesine eksi yazmaz, yazmamalı.

Üst Alt