Tier 2 - Galatasaray, Youri Tielemans'ı Transfer Etmek İçin Girişimlere Başladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray, Youri Tielemans'ı Transfer Etmek İçin Girişimlere Başladı

26 yaşında tekniği bu denli yüksek isimi almamız çok değerli olur.

Uyum problemi yaşamazsa, burada çok ciddi akıl koyacağını düşünüyorum sahaya.

Oliveira'nın 4-5 ay yapıp 2-3 ay bocaladığı sekansı sezon boyu verebilecek bir isim. Ve lig için çok değil ama Avrupa'da başarı için aradığımız profil kendisi.

Özellikle CL ve Avrupa Ligi seviyesinde çok iyi iş çıkaracağını düşünüyorum motive olduğunda.

Bakalım ne olacak.

Berkan
Torreira
Tielemens
Sergio

çok ciddi bir rotasyon olur.

Önlerinde

Zaniolo
Rashica
Kerem
Barış
Mertens
İcardi
Yabancı Forvet

çok daha güzel olur.

Tielemans özel bir oyuncu Leicester ligte biraz iyi konumda olsaydı muhtemelen tepe takımlara transfer yapacaktı onu alamasakta aradığımız prpfil doğru lakin parades yanlış oyuncu

Tielemans anderlechtte oynarken yeni Kdb deniliyodu belki o seviyeye ulaşamadı ama gene de o seviyelerin bi tık altında bir adam.Kadroda Oliveiranın alternatifinin olmaması sene sonuna doğru sıkıntı çıkardı adamı bitik bitik oynatmak zorunda kaldık.Oliveira-Tielemans 8 numara rotasyonu ligin 2 gömlek üzerinde şl için de gruptan çıkmayı zorlayacak seviyede.

Tielemansi burda %90 izlememisdir bile sıkı takip eden agir oldugunu biliyor, iyi topcu ama abartiliyor biraz. Dinamik B2B Sanches gibi tercih ederim.

Tielemansi burda %90 izlememisdir bile sıkı takip eden agir oldugunu biliyor, iyi topcu ama abartiliyor biraz. Dinamik B2B Sanches gibi tercih ederim.
10/10 oyuncu yok piyasada bizim 8no için alabileceğimiz,mecburen bazı özellikleri istenilen seviyede olmayacak

Tielemansın kusuru dinamik olmaması ancak skor katkısı verebiliyor ve sakatlık sorunu yok

Renato dinamik ama skor katkısı nerdeyse hiç yok ve sakatlığa çok meyilli

Sağlam renato tielemansdan iyi topçu ancak bize şuan tielemans daha uygun millet o yüzden istiyor

Bu orta saha defansif elek olma ihtimali fazla

bu sezonki orta sahamızdan daha kötü olmayacağından eminim piyasa değeri olarak 55 milyon seviyelerine çıkmış biri tielemans bence sergiodan en az 1 tık daha iyi defansif performans sergiler

Mertens'ten 1 tık kötü defansif performans verirse felix yine bu sezona dönebiliriz ama bu orta sahanın defansif kısmını takım olarak kapatabiliriz. Bunu fener maçlarında hissettim ki aynı tarz futbolu avrupa da bizden daha iyi takımlara karşı oynayabiliriz diye düşünüyorum.

bu sezonki orta sahamızdan daha kötü olmayacağından eminim piyasa değeri olarak 55 milyon seviyelerine çıkmış biri tielemans bence sergiodan en az 1 tık daha iyi defansif performans sergiler

Mertens'ten 1 tık kötü defansif performans verirse felix yine bu sezona dönebiliriz ama bu orta sahanın defansif kısmını takım olarak kapatabiliriz. Bunu fener maçlarında hissettim ki aynı tarz futbolu avrupa da bizden daha iyi takımlara karşı oynayabiliriz diye düşünüyorum.
Bu sene ligdeydik Avrupa yoktuki çok yumuşak kalır bence bilmiyorum.

Dennis praetle anderlechtte beraber oynamış,milli takımda beraber oynamış yetmemiş leicesterda da beraber oynamış

Tielemansın bonusu heralde praet ismi de çıkmıştı

H.olsunlar camiamıza

Serbest kalma maddesi istiyormuş bu bence olumlu çünkü istediğinde gitmek isteyen biri daha iyi bir ligde oynamak için ister bunu ve bu da buraya oynamaya geldiğinin habercisi oluyor.

Toreira-tielemans
felix

gibi bir orta saha şampiyonlar ligi gruptan çıkma seviyesi bir orta saha
Verelim 35 mil.€ filan serbest kalma maddesi

Kim bilir bugün Boey ve Nelsson için 25 mil.€ serbest kalma bedellerini konuşuyoruz belki de önümüzdeki 2 sene içinde Tielemans için bu fiyatları konuşuruz

Verelim 35 mil.€ filan serbest kalma maddesi

Kim bilir bugün Boey ve Nelsson için 25 mil.€ serbest kalma bedellerini konuşuyoruz belki de önümüzdeki 2 sene içinde Tielemans için bu fiyatları konuşuruz

Biz belirleyebilsek 35 civarı bir şey olur ama oyuncu ve temsilcisi maksimum 25 civarı tutar diye düşünüyorum ki İngiltere'ye rahat geri dönebilsin. Bunun içinde Şampiyonlar liginde iyi bir şeyler yapmamız gerekebilir. Oyuncu da bu mentalite ile gelecekse bize çok faydalı olabilir.

Üst Alt