Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği... - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği...

Cevap: Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği...

arkadaşlar Gs Store'larda formaya isim ve no yazımının ne zaman olabileceği hakkında bilgisi olan var mı ?

Cevap: Galatasaray 'ımıza destek, yeni sezon formam ve ben...

Büyük GALATASARAY Taraftarı Sayın Yakup Göker SAĞIR,

Alışverişiniz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Siparişlerinizin durumunu "Siparişlerim" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla.:gs::f50::GOOL::m26::m26:

mor forma siparişiydi gelsin resimleride eklerim.Allahıma şükürler olsun uzun bu yönetimle birlikte forma almaya başladım.verdiğim para sonuna kadar helal olsun.inamotolardan elano,keita,baros,kewell ve gelebilecek nice yıldızlara benimde azcık da olsa katkım olsun...

arkadaşlar ben salı akşamı gsstore.org dan mor forma sipariş ettim acaba ne zaman gelir

arkadaşlar Gs Store'larda formaya isim ve no yazımının ne zaman olabileceği hakkında bilgisi olan var mı ?

1 hafta içinde gelecek deniyor.

arkadaşlar ben salı akşamı gsstore.org dan mor forma sipariş ettim acaba ne zaman gelir

Stokda varsa 1 günde kargoya verirler, 1 gün de kargo sürer etti sana 2 gün. Siparişlerim sayfasından kargoya verildiği zamanı takip edebilirsin.

bence yeni formalar süper ötesi... e galatasarayın neyi çirkinki buda çirkin olsun demi:)))

Parcalinin futbolcu formasi kalmadigindan taraftar formasi almis anam.

Icime sinmesede ekleyim.

picture16.jpg

formamı ters yoksa dunyamı ters dondu... :S

Aynadan degil ya webcamdan cekmistim . O tersmis demekki.

Neyse düzelteninde eline saglik :)

Arkadaşlar bir sorum olcak bilen varsa cevaplayablirse sevinirim.

Forma siparişini internetten verdim kargolandı gözüküyor.acaba ha ngi kargo şirketiyle geliyor formalar?evde olamazsam kargo şirketinden alabilirmiyim formayı?

Arkadaşlar bir sorum olcak bilen varsa cevaplayablirse sevinirim.

Forma siparişini internetten verdim kargolandı gözüküyor.acaba ha ngi kargo şirketiyle geliyor formalar?evde olamazsam kargo şirketinden alabilirmiyim formayı?

Alırsın..

Eve gelirler seni bulamazlarsa bir not bırakırlar sen o notla yakın olan kargoya gidip notu verip alırsın..

Üst Alt