Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu gerekli? - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu gerekli?

Cevap: Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu g

trabzon-baros-forma.jpg

Cevap: Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu g

Bu konu hala nefes aliyormu yahu..Komik tarafi da yok,gulmek icin de tutulmuyorsa nedir mantigi..

İhale okana kaldı .. :asd:

Hayir Onur,Okan bayraktar ola bilir evet,cunki isin bokunu cikartirsan bir sekilde antipati kazanirsin,surekli de cevabini verirler,sorun okan olsa keske,cunki okan zararsiz,sevdik biz onu,yazip yazip mutlu oluyor,he de gec,onemli olan o degil,onemli olan baskalari,adina galatasarayliyim diyen bir cok ustun zeka arkadasimiz,rakibe filan gerek yok,itin bi yerine sokmak icin nobette bir suru icimizden birileri var zaten.

Asil senin bu ANTIBAROS Askin sıktı.

Barosu nasıl sevdiğimi bilmiyorsun

Bilemessin zaten senin amacın farklı

Burada düşüncem bu onu paylaştım sadece Bana göre Baros 4-4-2 oyuncusudur. Herkesin fikri değişir

Nondayı savunmamın sebebi ise Baros ve Nonda konusunda etik davranmamanız yüzündendi

Barosu nasıl sevdiğimi bilmiyorsun

Bilemessin zaten senin amacın farklı

Burada düşüncem bu onu paylaştım sadece Bana göre Baros 4-4-2 oyuncusudur. Herkesin fikri değişir

Nondayı savunmamın sebebi ise Baros ve Nonda

konusunda etik davranmamanız yüzündendi

Amacim nedir benim? tanirmisin ki beni? tanirmiyim seni? yoo.Kaale alma sebebim baros,kewell veya x bir futbolcu yuzundendir.

Bir sey yaziyorsan cevabini alirsin,yok oyle sen yazinca 'yorum',ben cevap verince 'amaci baska' demek..

Sen ikisine asla esit davranmadin,davranman umrumda degil,isin dozunu cakirip kabak tadi verdi bu durum,Nonda icin etik olmayan bir sey mi yazmisim?

Ben en nefret ettigim futbolcu dedigim umit karana bile senin baros'a yazdiklarinin binde birini yazmadim,yazmam da.

Baros'un sakatlanması muazzam olucak... Bu adam defansları yiyip bitiren yoran adamdı.. Artık kapalı defanslara gol atmamız çok ama çok ama çok zor... Rijkaard ne yapıcak bilemiyorum...

sana lanet olsun fenerbahçe... fener bayrağı yakmak istiyorum...

Baros'un sakatlanması muazzam olucak... Bu adam defansları yiyip bitiren yoran adamdı.. Artık kapalı defanslara gol atmamız çok ama çok ama çok zor... Rijkaard ne yapıcak bilemiyorum...

sana lanet olsun fenerbahçe... fener bayrağı yakmak istiyorum...

Devre arasına kadar idare ederiz gibime geliyor uefadada o zamana kadar zorlu maç yok.

Amacim nedir benim? tanirmisin ki beni? tanirmiyim seni? yoo.Kaale alma sebebim baros,kewell veya x bir futbolcu yuzundendir.

Bir sey yaziyorsan cevabini alirsin,yok oyle sen yazinca 'yorum',ben cevap verince 'amaci baska' demek..

Sen ikisine asla esit davranmadin,davranman umrumda degil,isin dozunu cakirip kabak tadi verdi bu durum,Nonda icin etik olmayan bir sey mi yazmisim?

Ben en nefret ettigim futbolcu dedigim umit karana bile senin baros'a yazdiklarinin binde birini yazmadim,yazmam da.

Senin beni kaale alıp almaman bana çok birşey kazandırmaz kaybettirmezda Aysel Hanım

ben etik davranmamayı sadece senin için söylememiştim

Gir Nonda konusuna gir 12 maçta 12 gol atan adama 1 maçla neler yazmışlar bak

Ben Nondayı en az bir Baros bir Kewell kadar seviyorum ve değer veriyorum . Ama siz ? Tartışılır

Eminim Nonda sakatlansaydı Şebnem sadece tüh ya deyip geçerdi.

Senin beni kaale alıp almaman bana çok birşey kazandırmaz kaybettirmezda Aysel Hanım

Ben Nondayı en az bir Baros bir Kewell kadar seviyorum ve değer veriyorum . Ama siz ? Tartışılır

Madem seviyorsunda her kötü oynadığı maçtan sonra neden gönderilmeli tarzında konu açıyorsun onu açıkla önce ?

alabilecek bütce varmı daha iyisiniz ?

Diyelimki var , o futbolcu TR'ye gelecek mi peki ?

ELimizdekilerin değerini bilmemiz gerekiyor ama Avrupada bir basarı bekliyorsak bu nondayla olmaz. Gerçekten olmaz.

Bana ne ya nondaya saydiranlardan? onlarin terbiyesidir,onlara benim uzerimden dert yanma,pm at,profillerine yaz,

hem senin birilerinin nonda veya baskasina kotu seyler yazmasina karsi cikman icin once kendin haddini asmaman gerek,

mesela ben simdi nonda yedek derim ama ileri gidersem sen de barosla ilgili sallamasyonlarinda hakli olursun..

nondaya olan sevgim tartisilmaz,tartisilacaksa da sen tartisamassin,merak ediyorsan soyliyeyim,

nonda geldigi gun sen bu forumda yoktun ama yasli,bumuydu son dakka transferi diyenlerin aksine 'COK IYI TRANSFER' demisimdir,

yedek kaldigi ya da oynarken sac bas yoldurdugu maclarda da skor taraftarligi yapmamisimdir,

fark yedigimiz maclarda bile birak nondayi,barosu ya da o gun rezil olan kimse onu ben Yavasca CIKIS'A tiklayip odama kaciyorum,

burda kendi egomu tatmin etmek yerine yazmiyorum bile.Nonda sakatlansa da uzulurdum,niye uzulmeyeyim,

sana diyorum ki barosun trabzona attigi gole sevinirken dizi ustune yatarken (dogrusu neyse artik bu sevinc seklinin bilemiyorum) 2-3 saniye kaydi,

hemen de kalkti ama ben Agladim diyorum,anliyormusun guzel kardesim? boyle de deliyim iste,seviyorum kewelli,barosu ve canimi acitiyor senin yazdiklarin,

baros forman oldugunu soyluyorsun,iyi guzel ama formasini aldigin bir futbolcu icin fazla degilmi bugune kadar yazdiklarin..

Üst Alt