Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu gerekli? - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu gerekli?

Cevap: Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu g

Bence en önemli sorun defans hepsi değişmesi gerekir. Hızlı kıvrak sert iyi pas yapan Fransadan defans oyuncusu bulunabilir. bence kalecimizde bir fransız olmalı

Cevap: Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu g

yabancı kontenjanı ne olacak peki

bu başlığı açan arkadaş şimdi anlar baroş'un değerini.. inşallah yanılırım

Okan DAN YENİ KONU ''Baros ayağı kırıldı düzelse bile eskisi gibi olamaz devre arası sözleşmesi feshedilip forvete pivot kalas koymalıyız''...

ben barosun bı eksıgı olduguna ınanmıyorum arkadaslar daha ıyısını alabılecegımızı de dusununmuyorum.sorun bence barosun arkadsındakılerde yeterınce top cıkaramıyolar barosa ayhan hıc bır seyı dogru duzgun yapamıyo arda cok cok cok kotu oynuyo ıns eskısı gıbı hatta daha ıyı olur defanstan topu ıyı cıkaramıyoruz vs vs vs... tekrar soyluyorum bars bızım ıcın ıyı bır forvet turkıye lıgının en ıyısı herkese ıyı naksamlar

Bizde forvet çok dert etmeyin yav, Servet, Hakan Balta, Mustafa Sarp:D

Üst Alt