Galatasaray'a Sürpriz Teknik Adam: Felix Magath! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Sürpriz Teknik Adam: Felix Magath!

Düşüncene saygı duyarım ama tam tersini düşünüyorum. Burak falan çok diri bitirmişti sezonu.

Evet diri bitirdiler sezonu zaten. Ama dedigim gibi, sene basinda oyuncularin kondisyon durumu ile ilgili sikayetler coktu.

Edit: Iyi calistirmadi demiyorum, ama mental acidan cökmüs bir takim, fiziksel acidan gücünü de yansitamaz sahaya.

Son düzenleme:
Ben magath in olcanin göbeğini eritebilecegini düşünmüyorum.

He eritirse overmars olur zaten

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Bayern da iyidi Wolfsburg la sampiyon olduk dan sonra resmen kafayi yedi ...bundan artik TD filan olmaz.
Magath R.I.P

Başarı falan istemiyorum gelsin anasını ağlatsın takımın mutlu olurum beğenmeyen topçular defolup giderde çöplerden kurtuluruz böylece

altyapıyı, takımdaki işe yaramazları, az da olsa ligi tanımış biri jan olde rierink e önümüzdeki sene bir şans verilebilir bence.

Fiziki gücün olmadığı yerde mental yükleme ilr başarı kısa süre olur sonrasında çöküş kaçınılmazdır,örnek HH Galatasaray ı ve 2000 dönemi FT Galatasaray ı

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Magath gelsin terör estirsin. Canlı bomba olsun. Milyonlar kazanıp da hakkını vermeyen ruhsuzların arasına girip kendini patlatsın.

Üst Alt