Galatasaray'a Teknik Direktör Önerileriniz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Teknik Direktör Önerileriniz

Okan Buruk olmaz diyenler bunu aciklayabilirmi, gercekten nedenlerini ögrenmek istiyorum

Renktaş benim istememe nedenim şu:

Devre arası emreyle birlikte interle anlaşıp sakatlanmamak için kaç maç rezil oynadığı yetmiyormuş gibi şampiyonluğa giderken sondan 2 önceki maçtı galiba resmen kırmızı almak için rakibe arka arkaya daldı ve 2 sarıdan daha 35. dakikada mı ne atıldı, kalan maçlarda da oynamadı zaten
O maçta puan kaybettik, fener öne geçti ve şampiyonluk gitti

Daha sonradan hem Lucescu hem Süren’in bununla ilgili açıklamaları da var
Sezon içi başka bir oyuncu transferi için masadalarken Süren emreyle okanı da konuşabiliriz isterseniz deyince interliler gülüyor ve yok onlarla ilgilenmiyoruz diyorlar
Meğer bu ikisi çoktan bonservissiz gitmek için anlaşmışlar interle
Ayağı kırılınca 2 yıl kendine bakmış kulübe bunu yaptı

Oyuncu olarak sonradan gelmesi de bence rezaletti zaten

Bu karakterde bir adamı hoca olarak bizde görmek istemem açıkçası

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Löw ikna edilebilir yada başka bir Alman ekolünden hoca lampard yazmış bir arkadaş mantıklı Gerard Rangers da iyi işler başarıyor lampard chelsea de tomori abraham mount gibi adamları yıldızlaştırdı gençlerden iyi anlayan bir hoca fazla disiplinli olması chelsea de pimini çekti tecrübe kazanmıştır

ilk hocalık deneyimiydi milli takım. belki de kulüp çalıştırmak için ayrılmıştır.
hocanın 2 öğrencisi sergen ve okan dan sonra şevaya da şampiyonluk yakışır

5c97238445d2a03f6069b500.jpg

İstifa falan etmez , yönetim de göndermez de ha olursa bu kepazelikten sonra. Adayım: Lucian Favre onu getirmek gibi bir vizyon görsek güzel olurdu gençlerle arası iyi onları geliştirebilecek yenilerini ekleyebilecek kadar da cesur üstelik gerçekten pas oyunu oynatan bir teknik adam. para olarak da bir falcao parasını isteyeceğini düşünüyorum ama takımın maaş bütçesini düşürme hedefimiz olduğu için 1 kişiye bu tavizi verebiliriz bence üstelik dediğim gibi o gençleri geliştirebilecek bir adam bu.

Renktaş benim istememe nedenim şu:

Devre arası emreyle birlikte interle anlaşıp sakatlanmamak için kaç maç rezil oynadığı yetmiyormuş gibi şampiyonluğa giderken sondan 2 önceki maçtı galiba resmen kırmızı almak için rakibe arka arkaya daldı ve 2 sarıdan daha 35. dakikada mı ne atıldı, kalan maçlarda da oynamadı zaten
O maçta puan kaybettik, fener öne geçti ve şampiyonluk gitti

Daha sonradan hem Lucescu hem Süren’in bununla ilgili açıklamaları da var
Sezon içi başka bir oyuncu transferi için masadalarken Süren emreyle okanı da konuşabiliriz isterseniz deyince interliler gülüyor ve yok onlarla ilgilenmiyoruz diyorlar
Meğer bu ikisi çoktan bonservissiz gitmek için anlaşmışlar interle
Ayağı kırılınca 2 yıl kendine bakmış kulübe bunu yaptı

Oyuncu olarak sonradan gelmesi de bence rezaletti zaten

Bu karakterde bir adamı hoca olarak bizde görmek istemem açıkçası

Valla hafızaları tazelemiyoruz. O sene devre arası gizlice anlaşmışlar. Ankaragücü maçı sonrası koca stad bu iki cüceyi linç edecektik. Maç bitmeden kaçmışlar bile. Ertesi gün İtalya'ya özel uçakla uçmuşlar. Son hafta antrenmanlara gelmedikleri için para cezası vermişler, ceza parasını da İnter ödemiş. Yıllar sonra Faruk Süren anlatmıştı.

Hoca olarakta hiçbir başarısı yok. Hatta ibb'yi küme düşürüyordu. Anında şutladılar da yeni hocayla son anda düşmekten kurtuldular.

Valla hafızaları tazelemiyoruz. O sene devre arası gizlice anlaşmışlar. Ankaragücü maçı sonrası koca stad bu iki cüceyi linç edecektik. Maç bitmeden kaçmışlar bile. Ertesi gün İtalya'ya özel uçakla uçmuşlar. Yıllar sonra Faruk Süren anlatmıştı.

Hoca olarakta hiçbir başarısı yok. Hatta ibb'yi küme düşürüyordu. Anında şutladılar da yeni hocayla son anda düşmekten kurtuldular.

Gençler bilmediğinden uzaktan hoş geliyor renktaş
O kadar aleniydi ki resmen şok olmuştu herkes

Dediğin gibi hocalıkta da bir numarası yok aslında
Avcı stres yapıp önceki sezon 9 puandan verdi şampiyonluğu, zaten başakı yapacaklardı sonraki sezon, bu da geldi avcının sistemin üstüne oturdu
Sonraki yıl gördük zaten dediğin gibi şampiyon takımı küme düşürüyordu nerdeyse

Kral Hagi gelsin dertler bitsin.

O olmazsa Roger Schmidt diyorum. Özledigimiz ve istedigimiz baskili ofansif futbolu oynatacak bir hoca. Paderborn günlerinden beri takip ederim. RB Salzburg'da sükse yapip Leverkusen yolunu tutmustu. Leverkusen döneminde Gladbach'dan cok Leverkusen maci izlerdim.

Hazir hafta sonunda Feyenoord'dan 4 yemis ve taraftarlarla arasi biraz acikken Hollanda'nin bagrindan koparip getirelim Istanbul'a Roger reisi.

Üst Alt