Galatasaray'a Teknik Direktör Önerileriniz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Teknik Direktör Önerileriniz

Şu Hagi'yi isteyenleri bir ben mi anlamıyorum? Adam 2 kere geldi başarız oldu, hiç kötü kadrolara geldi demeyin. İlk geldiği sene şu an ki takımdan farksız, 2. geldiği dönemde Misimovic falan yeni gelmişti, kadro kötü değildi çok. Bir şeyi 1 kere yaparsın, 2 kere yaparsın, ama 3. kere yapıp farklı sonuç beklemek aptallık olur.

Care belli, uzak aramaya gerek yok.

z70zuXe.jpg

ilac olur.

FT'den sonra, özellikle yabancı bir td olsanız siz gelir misiniz? Kelle koltukta geliyorsun zaten taraftarlara karşı bir kere.

Şu Hagi'yi isteyenleri bir ben mi anlamıyorum? Adam 2 kere geldi başarız oldu, hiç kötü kadrolara geldi demeyin. İlk geldiği sene şu an ki takımdan farksız, 2. geldiği dönemde Misimovic falan yeni gelmişti, kadro kötü değildi çok. Bir şeyi 1 kere yaparsın, 2 kere yaparsın, ama 3. kere yapıp farklı sonuç beklemek aptallık olur.
ilk geldiğinde başarısız değildi.. terimin enkaza çevirdiği takımla ligin sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi yaptı.. kupada fb yi 5-1 yenerek kupa aldı..ama ikinci gelişinde kötüydü..misimovici kanatta pintoyu santrafor oynattı.. yine de terimden daha iyi olur.

Üst Alt