Galatasaray'a UEFA fırsatı doğdu mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a UEFA fırsatı doğdu mu?

Cevap: Galatasaray'a UEFA fırsatı doğdu mu?

Fenerbahçe, Avrupa kupalarına kesinlikle katılamayacak, çünkü FiFa eğer tutuklama olursa, o takımı mahkeme süresince avrupa kupalarına almayacağım demiş, Trabzon'un puan silinme ihtimali var, eğer eskişehir küme düşürülürse, ozaman biz 5. sıraya yükselmiş olacağız beşiktaş zaten Türkiye kupasından dolayı Avrupa kupalarına gideceği için bizim uefa'ya gitme ihtimalimiz doğuyor. işin içinde Bursa ve Kayserinin maçlarıda var puanları silinirse, ozaman şamp ligine bile gidebiliriz hahah bu gidişlede öyle olacak gibi masudhauhd :D

dipnot; Uefa veya Fifa sana şu takımı , şu başarıyı yakalayan takımın ismini bana yolla demiyor, TFF'ye diyorki Avrupaya yollayacağın takımları seç gönder. Yani sıralaması fark etmez herşey federasyonun elinde isterse 2.lig'den de takım yollayabilir, ama dünyada bütün ligler ilk 4-5'i yolladığı için bizde de öyle.

daha önümüzde çok maç var puan farkını kapatıp şampiyon bile olabiliriz!!! :D

abı baskette nasıl bıze teklıf ettıler gıttık oynadık burdada bole olablır fener yerıne bız gdelım sampıonlr lıgıne hıc deılse 0 cekmeyız

Cevap: Galatasaray'a UEFA firsati dogdu mu?

Dün dinledim bir kanalda.

Fenerbahçenin direk katılma hakkı Trabzona veriliyor.

Trabzon şike dahilinde bulunursa hak Bursa'ya geçiyor.

Bursanın UEFA hakkı Eskişehire geçiyor.

Eskişehir şike dahilinde bulunursa hak Beşiktaşa geçiyor.

Beşiktaş Türkiye Kupası Şamp olduğu için ve zaten katıldığı için hak BİZE geçiyor :)

Biraz karışık ama; Fenerbahçe, Trabzon ve Eskişehir'e bağlı herşey.

Ahçı bahçıvana,bahçıvan şöföre,şöför uşağa,sonra hepsi uşağa diyosun yani.

''Masa başında kazanılan başarıdan dolayı sevinemeyiz. Biz sahada başarı kazanmaktan yanayız. UEFA'da oynayacağız diye göbek atacak halimiz yok. Ama, ülke futbolunu temsil etme adına bize bir görev düşerse, bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için hazırız''

Böyle bir ihtimal yok. Fenerbahçe de büyük ihtimal düşmez, eski puan kararı bekliyorum ben.

Fenerbahce ile Sivasspor kesin düser diyorum.

Digerlerine bisey olmaz.

yok artık güldürmeyin insanı...Hani eskilerin bi sözü var halamda da y...k olsa amcam olurdu diye.Burada önemli olan bizim Avrupa'ya gitmemizden çok F5'lilerin kaderi.Hakkımız buydu bu sene bence herşey olduğu gibi kalmalı kanaatindeyim.

Üst Alt