Galatasaray'a Veda Eden Burak Yılmaz Böyle Ağladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Veda Eden Burak Yılmaz Böyle Ağladı

Gittiği yer çin ben olsam bende ağlarım. İstanbulda kral gibi yaşıyorken oynamayıp dünya kadar para kazanıyorken bırakıp gitmek koyar adama.

ben gözyaşı falan göremedim

sahada hiçbir müdahele gelmeden sniperle vurulmuş gibi atlayan adamın elleriyle yüzünü kapatıp birine sarılmasına mı inanalım

Galatasaraydan ayrildigi icin degil Istanbuldan ortamindan arkadaslarindan ayrildigi icin agliyordur.

Hadi uza artik Burak. Bu kulupte bundan sonra duygusalliga yer yok. Boyle yapa yapa hala Sabriler Umutlar Hamitler cirir atiyor takim da.

Bazen diyorum arada böyle rezil sezonlar geçirmemizin nedeni bu taraftara müstahak olması heralde..Şizofren bu millet ya adam gitmiş hala yorumlara bak..

4 senede 7 kupa gördük seninle eyvallah yolun açık olsun..Bazı yönlerini geliştirsen çok daha iyi olacaktı herşey ama şimdi böylesi daha iyi oldu iki taraf için de..

Gitmesini en çok isteyenlerdenim. Ama adamın yıllarca alıştığı ortamdan, arkadaşlarından ayrılmasına ağlamasına timsah gözyaşı diyemeyiz. Emekleri için teşekkür ederiz. Yolu açık olsun.

Ben olsam bende aglardim ne güzel ciftlik gibi kulüpten ayrildigim icin.

images

images

Üst Alt