Galatasaray'a Veda Eden Burak Yılmaz Böyle Ağladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Veda Eden Burak Yılmaz Böyle Ağladı

Yerine adam gibi forvet alınmadan gitmesini istemedim.

Ücretini indirse hatta gitmesini de istemedim. Çünkü bu yönetimin daha iyisini alamayacağını da biliyorum.

Neyse taraftarın geneli istiyordu ve gitti. Arkasından daha da nefret içerikli konuşmaya gerek yok.

En nihayetinde Galatasaray forması altında bu takım için mücadele eden futbolcusuna adı ne olursa olsun en acımasız ve vefasız şekilde yaklaşan bir taraftar topluluğuna sahip olduğumuz gerçeği ortada. Yıllar geçtikçe futbola, oyunculara, transferlere bakış açısı sadece menajerlik oyunları kafası üzerinden olan ve de oturdukları yerden sallamayı marifet bilen insanlardan ne beklenir ki.

Herseye ragmen severim Burak'i. Ozellikle yerli tayfasindan Burak ve Selcuk'u herseye ragmen seviyorum yine de. Umut, Sabri vs gibi adamlardan bahsetmiyorum tabi ki.

Yine de Burak'in gidisi her halikarda dogru zamanda oldu bence,ozellikle de maddi acidan.

Mutlaka biraz zorluk yasayacagiz kalan surede, bunun sebebi Burak gibi bir adami kaybetmekten öte, tek alternatifi Umut olan bir adami kaybetmemizdendir.

Ama her halikarda zaten bu boktan giden sezonda takimdan bir beklentim yoktu,umarim bu ayrilislar dogru isimlerin ayrilmasi ile devam eder ve sonrasinda bizleri daha fazla heyecanlandiracak bir kadroya sahip oluruz. (Mevcut yonetim ve mevcut futbol yoneticileri ile de ne yazik ki bunun mumkun olacagini da sanmiyorum.) Umarim daha fazla parayi carcur etmeden defolup giderler.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

3.5 sene iyi-kötü hizmet vermiş bir oyuncu. Artık yollarımız ayrıldığına göre eleştirmek değil güzellikle anmak lazım. Kulübe iyi para kazandırarak gitti sonuçta.

Adam kaç senedir oynadığı takımdan arkadaşlarından ayrılıyor üzülecek tabi gelip bide timsah göz yasları diyenler var adam bu saatten sonra kime ne için yaransın yazıktır be

adam gibi oynasaydin indirime gitseydin heralde gitmene gerek kalmazdi suclulari hep disarda degil biraz da kendinde ara burak

Umarım 3 ay sonra paranı vermezler
Ordaki yaşam şartları seni çok çok zorlar
Geri dönmek için hüngür hüngür aglarsin ve seni sadece hamza almak ister.

Lanet gelsin Denizli ve Yönetime!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

bende istanbul'da mis gibi kuzu-dana eti yemek verken çin'de kedi-köpek eti yesem ağlardım!!!! neyse şaka bir yana her ne kadar kızsak da yaptığı hizmetler için teşekkür ederiz kendisine.sene sonuna kadar takımda kalıp taraftarla kedi-köpek gibi her maç birbirlerine girmelerinden daha iyi oldu gitmesi yoksa psikolojik olarak çökerdi adam.

Üst Alt