Galatasaray'da Belhanda Alev Aldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Belhanda Alev Aldı

Yükselişe geçen Belhanda, Sivas’ta Galatasaray'ı sırtladı. Bu sezonki 3. resmi golünü atan yıldızın ligdeki son 3 golü de dış sahada geldi.

Galatasaray'ın tartışılan ismi Youness Belhanda, Sivas'ta takımına galibiyeti getirdi. Tecrübeli futbolcu, 19. dakikada Feghouli'nin pasında yerden ve düzgün bir vuruşla topu filelere gönderip, sarı-kırmızılıları öne geçirdi. Belhanda ikinci yarının başında Arda'nın attığı golün pasını vererek maçın adamı oldu. Faslı yıldızın, Erzurum deplasmanında sahaya kaptan çıktıktan sonra performans olarak yükselişe geçmesi dikkat çekti.

ATINCA TAKIM KAZANIYOR
Bu sezon resmi maçlardaki 3'üncü golünü atan Youness Belhanda'nın (Hajduk Split, Medipol Başakşehir, Demir Grup Sivasspor) fileleri havalandırdığı 3 karşılaşmayı da Galatasaray kazandı. Öte yandan Youness'in Süper Lig'de attığı son 3 gol de deplasmanda geldi. Bu da Belhanda'nın gol için saha seçmediğini gösterdi. Teknik direktör Fatih Terim maçın ardından Belhanda'nın iyi oynadığını, kendisinden beklenenin de bu olduğunu söyledi.

ASİSTİ GOLE TERCİH EDERİM
Belhanda, "Son 3 maçı kazandık. Güven için çok önemli. İyi fırsatlar yakaladık ve golleri attık. Daha iyi oyun için çok çalışmalıyız. Benim tercihim golden ziyade kolektif bir gol çalışması olduğu için her zaman asist yapmak. Kaptanım da pasımı gole çevirdiği için ayrıca çok mutluyum" dedi..

Resim

sozlesmesi bitecegi sene azicik top oynamak aklina geldi. Turkiye'de kalmak istiyordur mutlaka. Faslilar, Cezayirliler Turkiye'yi cok severler. Biz sozlesme uzatmazsak Turkiye'de baska takimda oynama ihtimali var seneye. 4-5 milyon teklif almazsa Araplara ne gitmez bu.

Belhandaya kızdığım nokta pas hataları falan değil.Bazen saçma sapan top kayıpları yapıyor ama sonuçta sorumluluk alan oyuncu olduğu için normal.Bu herif ceza sahasına girmiyor.Bu sezon biraz girmeye başlayınca atmaya başladı.Sezonda 10 tane rahat atar, ceza alanı içine girse surekli.

sozlesmesi bitecegi sene azicik top oynamak aklina geldi. Turkiye'de kalmak istiyordur mutlaka. Faslilar, Cezayirliler Turkiye'yi cok severler. Biz sozlesme uzatmazsak Turkiye'de baska takimda oynama ihtimali var seneye. 4-5 milyon teklif almazsa Araplara ne gitmez bu.
Başakşehir kapıda diyebilir miyiz

Dün bir gsc üyesi bunu demişti :D

Seyirci olmaması da yaramış.Seyirci bu herife takık olduğu için ilk pas hatasında kafa gidiyor.Ben gitsin diyordum ama terim kalacaksa sözleşme uzatılabilir.
Bilmiyorum reis ne olursa olsun Belhanda/Falcao/Babel/Feghouli/Donk/Linnes gibi adamlar ile sözleşme uzatma taraftarı değilim sözleşmesinin son senesi olduğu için bu kadar ciddiye alıyor olabilir ayrıca dediğin gibi taraftar ile sıkıntı yaşama olasılığı da bayağı yüksek

Belhanda sözleşmesinin son sene olduğu için Babel Euro 21'de forma bulmak için bu kadar ciddiye alıyor gibime geliyor. Feghouli/Falcao ikilisi ile mümkünse Ocak ayında yollarımızı ayıralım zaten

Üst Alt