Galatasaray'da Belhanda Alev Aldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Belhanda Alev Aldı

Adam 40 trilyon para alıyor bide çıt kırıldım takılıyorlar. Kafasına göre maç seçip oynuyorlar. Asgari ücretle çalışan atletik biraz oyun görüşü olan adam koy 300de 1i maaşla bu eleman kadar katkı verir. Hemen güzellemeler başlamış. Biz ve bizim gibi düşünen yöneticiler olduğu sürece 4 yıl yatıp son sene topla oynayan adama bayılırız. Bakınız bizim ciguli. Yarım sezon oynadı gerisi full yatış. Bize herşey müstahak

Kotuyken nasıl elestiriyorsak şimdi de doğru konuşmak lazım.. maçın açık ara yildiziydi oyundan alınması da gereksizdi.. zaten bu adamın en büyük sorunu istikrar 2 maç iyi 5 maç yok ortada .. ne zaman ceza alanına girmeye çalışıyor etkili ne zaman sut atıyor etkili .. ne zaman ortada mal mal dolanirsa şov yapmaya calisirsa batırıyor takımı..

Aman sakın diyorum. Ocakta bile talibi varsa gönderilmeli dengesiz bir oyuncu ha eldekilere nazaran gideri var. ama gideceğini zannetmiyorum. Kalacaksada ciddi maaş indirimi yapmalı ve rotasuonda olmayı kabullenmesi gerek. Umarım yönetim yine bizi bu dengesize mahkum etmez

Üst Alt