GSC Portal - Galatasaray'da Bomba İddia! Ünal Aysal Geliyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Galatasaray'da Bomba İddia! Ünal Aysal Geliyor!

Kendisi hakkında konuşulmasından zevk alıyor, bu sebeple daha önce de yaptığı gibi anında yalanlamıyor son güne kadar bekliyor yine aynısı olacak büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Adamı linç ettiler
Dursun'a verdikleri yetkilerin hiç birini vermediler
Ne bekliyodunuz

TapaTalK

bunlar medyada birinin attigi ve herkesin niyeyse inandigi palavralar

mesela hangi yetkiler ? Sadece aysal degil , polat , yarsuvat , cansun vb tum ama tum baskanlar dursun ne izne sahipse aynilarina sahipti .

Inanmayin bu sacma kulaktan dolma laflara . Aysal dursuna verilen yetkileri coktan almisti .

bunlar medyada birinin attigi ve herkesin niyeyse inandigi palavralar

mesela hangi yetkiler ? Sadece aysal degil , polat , yarsuvat , cansun vb tum ama tum baskanlar dursun ne izne sahipse aynilarina sahipti .

Inanmayin bu sacma kulaktan dolma laflara . Aysal dursuna verilen yetkileri coktan almisti .
Mesela riva ve florya izni neden verilmedi

TapaTalK

Abi bu konuda seni kınıyor ve üstadım @Erman Türker e havale ediyorum seni
Gelme ihtimali olsa bilirdik kardeşim emin ol. Aysal'ın falan geleceğini sanmıyorum. Geleceğim dese camiadan destek görür mü o da muamma.

Ayrıca ben kulübün satışı dışında gerçek anlamda bir çıkış yolu göremiyorum. Dünya çapında zengin bir iş adamının şirketlerinden biri olmalıyız ki kendi şirketiymiş gibi kulübü aynı ciddiyette yönetsin ve başarıdan başarıya ulaştırsın. Yoksa ne idüğü belirsiz kongre üyelerinin seçtiği ve siyasi konjonktür altında ezilen, ses çıkaramayan korkak tiplerle bir yere varabilmek mümkün değil artık. Siyasetin uzanamadığı, gücünün yetmediği güçlü ve akıllı biri tarafından yönetilmeliyiz. Ha birkaç seneye bunların bir anlamı da kalmayabilir tabi işin bir de o boyutu var. Ülkenin genel gidişatına bakarsak eğer bu filmin sonu belli. Biz kendimizi kandırıyoruz.

Gelme ihtimali olsa bilirdik kardeşim emin ol. Aysal'ın falan geleceğini sanmıyorum. Geleceğim dese camiadan destek görür mü o da muamma.

Ayrıca ben kulübün satışı dışında gerçek anlamda bir çıkış yolu göremiyorum. Dünya çapında zengin bir iş adamının şirketlerinden biri olmalıyız ki kendi şirketiymiş gibi kulübü aynı ciddiyette yönetsin ve başarıdan başarıya ulaştırsın. Yoksa ne idüğü belirsiz kongre üyelerinin seçtiği ve siyasi konjonktür altında ezilen, ses çıkaramayan korkak tiplerle bir yere varabilmek mümkün değil artık. Siyasetin uzanamadığı, gücünün yetmediği güçlü ve akıllı biri tarafından yönetilmeliyiz. Ha birkaç seneye bunların bir anlamı da kalmayabilir tabi işin bir de o boyutu var. Ülkenin genel gidişatına bakarsak eğer bu filmin sonu belli. Biz kendimizi kandırıyoruz.
Seni bugün bi dertli gördüm aysal'a olan kızgınlığından olmasını umuyorum :/

TapaTalK

Yok kardeşim Aysal'a kızgın falan değilim. Neden kızgın olayım? Kulübün son 10 yılı için konuşacak olursam eğer camiada en az kızdığım adam Aysal'dır. Aysal'a gelene kadar ne sığırlar ne hainler var.
Oda bize bu başarıları yaşatıp direnmeyip gittiği için

Yoksa en faydalı başkanlardan biridir bu konuda hemfikiriz sanırım

TapaTalK

Üst Alt