Galatasaray'da Domenec Torrent Zirvesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Domenec Torrent Zirvesi!

Yaw bizim teknik direktor sorunumuz sonlarda. Yonetim gitmeli önce. Adamcagiza orta saha yerine Pena'yi aldi diye kızmıstim ama zaten Pena alinmasa da kimse gelmeyecekmis, kimseyi alamayacaklarmış. Yonetimi acilen istifa ettirmeliyiz.

mali kongreye az kaldı cok merak ediyorum neler olacak,elmas yönetımının sessizligi tam anlamıyla rezalet

net olarak art niyetli birileri var yönetimde

İvedilikle yapman gerekenler Sn. Elmas;
1- Torrent’e verilecek parayı dışarıdan bul, kulübe 1 kuruş ödetmeden bunu karşıla, hocayı gönder.
2- Okan Buruk’u getir. (Her ne kadar istemesem de yapacak birşey yok.)
3- Seçim kararı al.

Göztepe macinda beraberlik koparirsak bu sefer rize macini bekleriz kovmak icin, böyle böyle sonunda kume duseriz

Fatih terimi yanlis zamanda göndererek ilk hatayi yapti, yerine getirdigi adamla ikinci hatayi, ona gerekli transferleri yapmayarak 3cu hatayi yaptik ve simdi de kovmayarak dörduncu hatayi yapiyor. Bizi dusurmek icin elinden geleni ardina koymuyor belmas

mali kongreye az kaldı cok merak ediyorum neler olacak,elmas yönetımının sessizligi tam anlamıyla rezalet

net olarak art niyetli birileri var yönetimde
Tüzüğün yeniden değişmesi şart oldu, bunu Galatasaray'ın akil insanlarına, önde gelen büyüklerine duyurmak lazım, Galatasaray seçim tüzüğüne bir madde eklenmeli, Galatasaray ligin 2. yarısından itibaren ligdeki puan sıralamasında 15. veya daha kötü bir sıraya düşerse erken seçim kararı almak zorunludur gibilerinden bir madde eklenmeli, Burak Elmas yüzünden tüzük değişikliği gerekiyor bunu da sayesinde görmüş olduk, kendisine bıraksak takımın küme düşmesi kesinleşmeyene kadar seçim kararı almak gibi bir niyeti olmaz çapsızın.

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yaw bizim teknik direktor sorunumuz sonlarda. Yonetim gitmeli önce. Adamcagiza orta saha yerine Pena'yi aldi diye kızmıstim ama zaten Pena alinmasa da kimse gelmeyecekmis, kimseyi alamayacaklarmış. Yonetimi acilen istifa ettirmeliyiz.
Yonetim gitmeli orasi kesin de, transfer bahanesi ile Fatih Hoca 5 yilimizi (bu yil dahi) yedi. Torrent veya yeni bir teknik adam once kendini var olan kadro ile kanitlamali. Var olan kadro ne kadar cop olursa olsun kume potasina 3 puan mesafede olacak bir kadro degil. Oynatamiyosan hicbir transfer fayda etmez. Fatih Hoca'ya etmedi. Torrent'e de etmez cunku oda ayni oyun ve 11 ile cikiyo sahaya. Saka gibi. Boyle devam edecektik Fatih Hoca niye kovuldu. Ki Fatih Hoca'yi Tupcuyle kahvalti yaptigi gunden beri sevmem ve istemem.

Yonetim gitmeli orasi kesin de, transfer bahanesi ile Fatih Hoca 5 yilimizi (bu yil dahi) yedi. Torrent veya yeni bir teknik adam once kendini var olan kadro ile kanitlamali. Var olan kadro ne kadar cop olursa olsun kume potasina 3 puan mesafede olacak bir kadro degil. Oynatamiyosan hicbir transfer fayda etmez. Fatih Hoca'ya etmedi. Torrent'e de etmez cunku oda ayni oyun ve 11 ile cikiyo sahaya. Saka gibi. Boyle devam edecektik Fatih Hoca niye kovuldu. Ki Fatih Hoca'yi Tupcuyle kahvalti yaptigi gunden beri sevmem ve istemem.
Fatih Terim bu kadroyu kurdugu icin kovulmaliydi. Torrent de yonetimden sonra gitmeli

Önce Ali sabanci başkan olur, sonra Roger Schmid'i takımın başına getirir yardımcılığına da Okan buruk ve Bülent Korkmaz'ı birlikte getirir, kerem Marcao Nelson ve mohammedten 60-70 milyon Euro bir satış geliri elde eder komple yeni bir kadro kurar ve onumuzdeki sezon tekrar şampiyon oluruz

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
oKansiz ve Kaptan bu takima yardimci olarak gelmez artik. Kerem, Marcao, Nelsson ve Mohammed'i 20 milyon euro dahi satamayacak kadar capsiz yonetimler secmekte ustumuze yok. Sikeciler dahi satamaz bu adamlari 60-70 milyona.

Önümüzdeki 5 maçta

Göztepe ve Rize var, Beşiktaş var.

Eğer bu 3 maçı kaybedersek olacakları düşünmek dahi istemiyorum.

Göztepe’ye yenilirsek dahi Burak Elmas için bir hayli zor bir hafta olur.

Artık buranın Galatasaray olduğunu anlasınlar bi zahmet

terimi göndermek dogru, zamanlama yanlis

yabanci hoca secimi dogru, zamanlama yine yanlis

torrent'in sucu yok suanki durum icin, yönetim hayal kirikligi maalesef, gitmeli

Hoca göndererek kendi kredi kazanacağını sanıyorsa yanılıyor, camianın kırılganlığının giderilmesi için bir an önce seçime gidip adının Galatasaray'la anılmayacak şekilde uzak durması lazım.

Üst Alt