Galatasaray'da Emre Mor İçin Ayrılık Kararı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Emre Mor İçin Ayrılık Kararı!

nH7Gz_1575531540_7968.jpg

Galatasaray, Emre Mor'un menajeri ile görüşüp sezon sonunu beklemeden yolları ayırmak adına adım attı

Galatasaray'da Emre Mor performansıyla sınıfta kaldı. Celta Vigo'dan Galatasaray'a kiralık gelen Emre Mor, sarı kırmızılı takımın teknik heyetinden geçerli not alamadı. Galatasaray yönetimi Emre Mor ile yolları ayırmak için harekete geçti.

Emre Mor Galatasaray'dan ayrılacak mı?

Ocak ayında yerli oyuncu kadrosunda yer açmak isteyen Galatasaray'da ilk yolcu belli oldu. Galatasaray, Emre Mor ile yolları ayırma kararı aldı.
Satın alma opsiyonu ile Celta Vigo kulübünden kiralanan Emre Mor'un menajeri Johan Wins'in geçtiğimiz hafta gizlice İstanbul'a geldiği ortaya çıktı.
Galatasaray, genç oyuncunun menajeri ile görüşüp sezon sonunu beklemeden yolları ayırmak adına adım attı

Emre Mor'dan Galatasaray paylaşımı

"Son zamanlarda hem bireysel olarak hem takım olarak da zor bir dönem geçirdik. Kendi performansımın iyi olmadığının da farkındayım. Takımın daha güçlü geri döneceğine ve güzel günlerin yakın olduğuna inanıyorum."

"ADIMIN GEÇTİĞİ SAHA DIŞI HABERLER GERÇEĞİ YANSITMIYOR"

"Sizlerin güvenini kazanmak ve beklentisini karşılamak için çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Adımın geçtiği saha dışı haberler gerçeği yansıtmıyor. Artık ağzımı açmadığım her konu sizin için doğru olduğu anlamına gelmemeli. Ben sadece futboluma konsantreyim. Bu takım için bir şeyler başarmaktan asla geri durmayacağım!

Fanatik

Emre daha oynadığı oyunu bilmiyor bunun temel eğitime ihtiyacı var futbol nedir nasıl oynaniri öğrensin belki bir şeyler olur o zaman

Bize gelir terim adam bunu dediler
Kim terim'i adam edecek peki?
Kelin ilacı olsa önce kendi başına sürer.
Alman hanslari adam edemedi bunu.
Bunun tek ilacı var basacaksın sopayı.

Emre'den önce gitmesi gereken bir sürü adam var. Emre sezon sonuna kadar kalabilir. belki 1-2 maçta sonradan girip gol asist falan yapar ne bileyim. Sezon sonu gitsin ama düzelmezse. Zararı yok yani yerli statüsünde en azından
emreden önce gitmesi gereken de defolup gitmeli emre de. başımıza ne geldiyse böyle ruhsuz çöplere kredi,zaman vermekten geldi. formayı haketmeyenden, şansını kullanamayandan anında formayı alacaksın ki diğerlerine ibret olsun,disiplin sağlansın ve forma adaleti olabilsin.

yetmez Türk oyunculardan sadece Adem, Taylan, Ömer, Şener, Emre Akbaba kalmalı bu 5 dışında tüm yerliler değişmeli Selçuk İnan, Jimmy Durmaz, Ahmet Çalık gitsin yerlerine Sivas'taki Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılıç gibi oyuncular gelsin hatta Ziya bile genç olsaydı gelebirdi ya da yabancılarından Fernando müthiş bir golcü

Üst Alt