Galatasaray'da Emre Mor İçin Ayrılık Kararı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Emre Mor İçin Ayrılık Kararı!

Büyük hayal kırıklığı, yetenek var ama eksiği çok. Bu saatten sonra küçük klüplerde takılır zira kariyeri bitti bence.

Yüksek ihtimalle futbolu bırakır 1-2 sene sonra. Bi bok bolmaz bundan. Pardon bok dedim, ben buna bok demem, boklar duyar ar eder. Bir zerresi düşse boka, onu da mundar eder.

yetmez Türk oyunculardan sadece Adem, Taylan, Ömer, Şener, Emre Akbaba kalmalı bu 5 dışında tüm yerliler değişmeli Selçuk İnan, Jimmy Durmaz, Ahmet Çalık gitsin yerlerine Sivas'taki Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılıç gibi oyuncular gelsin hatta Ziya bile genç olsaydı gelebirdi ya da yabancılarından Fernando müthiş bir golcü

akbaba ne alaka üstat

Bir renkdaşın dediği gibi bunun temel futbol bilgisi zayıf yani takım oyunu bilgisi yok. Futbolu bireysel bir spor sanıyor aklı fikri çalımda deparda golde. Sanırım bugüne kadar kendi oyunundan başka birşeye konsantre olmamış ve bizde bunu ilk kez yapmaya çalıştığı için bocalıyor. Ben gayret ettiğinin farkındayım ama teknik ekipten birilerinin bununla birebir çalışıp bu eksikliğini farkedip ilgilenmesi gerekir.

Bu kişi onu uygulamalı özel çalıştırmalı. Saha içinde nerede ne yapılır ne yapılmaz göstermeli. Çocuğa anlatır gibi kafasına vura vura, burada pas, burada çalım, burada şut. Oturtacaksın yanına bol bol kaliteli maç izleteceksin. Mevkisine uygun bir idol bulup onun maç içi highligts videolarını göstereceksin. Başka yolu yok.

Bir renkdaşın dediği gibi bunun temel futbol bilgisi zayıf yani takım oyunu bilgisi yok. Futbolu bireysel bir spor sanıyor aklı fikri çalımda deparda golde. Sanırım bugüne kadar kendi oyunundan başka birşeye konsantre olmamış ve bizde bunu ilk kez yapmaya çalıştığı için bocalıyor. Ben gayret ettiğinin farkındayım ama teknik ekipten birilerinin bununla birebir çalışıp bu eksikşiğini görmesi gerekir.

Bu kişi onu uygulamalı özel çalıştırmalı. Saha içinde nerede ne yapılır ne yapılmaz göstermeli. Çocuğa anlatır gibi kafasına vura vura, burada pas, burada çalım, burada şut. Oturtacaksın yanına bol bol kaliteli maç izleteceksin. Mevkisine uygun bir idol bulup onun maç içi highligts videolarını göstereceksin. Başka yolu yok.

Sence Dortmund, Celta Vigo vs. bunu yapmadi mi?

Bence de gitsin ama olacağı varsa da olmaz zaten böyle bir yaklaşımla söz konusu oyuncu Emre değil memre olsa ve gerçekten daha fazlasını barındırsa maçların son 10 dakikasında alıp hadi maçı çevir tadında oyuna almazsın he girip almadığı gibi üstüne saçmalıyor bu ondan yana sıkıntı yok da kazanmak istediğin adama da böyle yaklasmazsin yani.

Ben Emre Mor dan hala ümitliyim 3 maç üst üste oynamadan devre arası gönderilmemeli. Ya da şöyle söyliyim 3 kişi gönderilecekse ilk üçe girmesi için bu adamın bir kabahati yok. Ayrıca kadrodaki ender yerlilerden biri. Belhanda, Nagatomo, Mariano dururken buna sıra gelmez.

Üst Alt