Galatasaray'da Fatih Öztürk Faciası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Fatih Öztürk Faciası

Frikik kullanılırken sol direğe yapıştı koca 7 metre 32 santim mesafeyi boş bıraktı öküz. Babacar topa vururken eyvah dedim ve gol de oldu maalesef. Sonra yine aynı yerden frikik, yine Babacar topun arkasında ve yine bizim mal Fatih aynı yerde sol kale direğinin dibinde yine eyvah dedim ama bu sefer Babacar topu barajdan geçiremedi. Bu nasıl bir kalecidir yahu hayatımda görmedim böyle sığır kaleci daha görmedim frikik kullanılırken daha nerede duracağını bilmiyor. Resmen gel de gol at diyor rakip takıma. Maçı sattı resmen şeref yoksunu.

Son düzenleme:
Frikik kullanılırken sol direğe yapıştı koca 7 metre 32 santim mesafeyi boş bıraktı öküz. Babacar topa vururken eyvah dedim ve gol de oldu maalesef. Sonra yine aynı yerden frikik, yine Babacar topun arkasında ve yine bizim mal Fatih aynı yerde sol kale direğinin dibinde yine eyvah dedim ama bu sefer Babacar topu barajdan geçiremedi. Bu nasıl bir kalecidir yahu hayatımda görmedim böyle sığır kaleci daha görmedim frikik kullanılırken daha nerede duracağını bilmiyor. Resmen gel de gol at diyor rakip takıma. Maçı sattı resmen şeref yoksunu.
Evet inanılır gibi değildi ilkinde kaleyi boş bıraktı golü yedirdi ikinci frikikte yine aynı yerde bekledi ve barajdan sekmese o da goldü. Bu adamdan bi durum olmaz çünkü hatasından ders almadığının altını çizerek futbol zekasına sahip olmadığını herkese gösterdi. Aynı golleri aynı hataları yaparak yemekte ısrar ediyor.

1 maç iyi oynasın gereksiz övgüler, 1 maç kötü oynasın ligin en kötü kalecisi.

Denge yok hiç bi yerde, muslera diyoruz gelip hemen eski formuna kavuşmayacak hata yapıcak geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi.

Büyük bir takımsan şayet kaleci dediğin senede seni maksimum 4-5 maçta kurtarır, ön plana çıkar. Hatta ara sıra kaleci öyle kötü goller yer ki, büyük takım refleksi ile kalecinin hatalarına rağmen takım bunu telafi eder. Bizde maşallah 8 senedir hep kaleci ön planda, her maç kaleciye güvenerek maça çıkılıyor. Bir hatalı gol yese yandı gülüm keten helva, mümkünü yok maç çevrilmiyor. Muslera takımı 40 kez kurtarmışsa, takım Muslera'yı 2 kere kurtaramamıştır şu 8 senede. Diğer kalecilere zaten zerre itimat yok. Hatalı gol yedik mi öldük bittik, hatta hatasız gol bile yense geçmiş olsun! Kalli ne büyük adammış da Orkun ve Aykut ile en az golü yiyerek sezonu tamamladı adam. Önünde oynayanlar da Uğur Uçar - Servet - Emre Güngör- Hakan Balta... Kimse kusura bakmasın da hoca var hoca var.. Hele büyük takım hocası takımın kaderini 1 kalecinin 2 stoperin ellerine kitleyemez. Adam gibi takımsan 1 yiyorsan 4 tane atar geçersin, bu kadar mı zor ya. Alt tarafı gol yemişsin 1-1 olmuş maç, hemen kaleci bizi mahvetti bilmem ne. Golü yiyene değil, her gol yedikten sonra maçı çevireceğimize dair bizleri bu kadar inançsızlığa sevkedenlere kızılmalı.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt