Galatasaray'da gidecek ilk isim belli oldu ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da gidecek ilk isim belli oldu !

Cevap: Galatasaray'da gidecek ilk isim belli oldu !

Gidecek onca oyuncu varken Pino 'yu onlardan önce göndermeyi istemenin sebebi Pino 'nun daha fazla piyasası olmasıdır.*

Pino kanat oyuncusu. Asil mevkigi sag kanat. Alinirken gazeteler kanat oyuncusu dedi. Transfer markt bile kanat oyuncusu diyor. Yanlis anlama ama, sen nerden cikardin Pino'nun second striker oldugunu.

Emre gelecek vaadediyor, yerli oyunculara ihtiyacimiz var. Ve yabancilar kaliteli olmali. Pino, Stancu, Culio bunlarin hepsinin gitmesi lazim.

Ne dedikleri benim zerre umurumda degil. Hagi aynı Ugur'a ve Arda'ya yaptıgı gibi bu adama bir mevki bicti ve orada etrafında oynayan kabiliyetsiz oyunculara ragmen basarılı oldu. Benim icin önemli olan bu. Ha Terim kanatta düsünüyorsa Pino'yu bir saniye beklemesinler satsınlar.

Emre iyi olacak ama suan degil. Culio'dan daha iyi bir +2 bulacaksak o da gitsin sorun yok.

Ne dedikleri benim zerre umurumda degil. Hagi aynı Ugur'a ve Arda'ya yaptıgı gibi bu adama bir mevki bicti ve orada etrafında oynayan kabiliyetsiz oyunculara ragmen basarılı oldu. Benim icin önemli olan bu. Ha Terim kanatta düsünüyorsa Pino'yu bir saniye beklemesinler satsınlar.

Emre iyi olacak ama suan degil. Culio'dan daha iyi bir +2 bulacaksak o da gitsin sorun yok.

Tamam, birakalim bu konuyu. Bosuna ceza almayalim.

Pino'dan faydalınabilirdi Terim aslında. Stancu gönderilebilirdi bence.

Takımın en az para alan yabancısını göndermek nasıl bir karar bilemiyorum ama vardır bi düşündükleri.. Demekki daha iyisi gelecek

bir de bu adamlar terimin listesine nasil ulasabiliyor. helal dogrusu

takıntılarıyla meşhur terim, kazıma yer açmak için pinoyu harcıyor,sezon boyu kazıma katlanmaya hazır olun,diğer takıntısı gökhan zanı oynatmak içinde yerli stoper alınmıyor,onada sakatlanana kadar katlanacağız mecburen..

bırakın pinoyu gidecek isimleri açıklayın bali gelen yok hala gidecekleri acıklamadınız onu yapın artık neyi bekliyosunuz..

yabancilar arasinda gitmesi gereken son kisi!

tüm kadroda kalmasi gerekenler arasinda ilk 5'e girer!

umarim böyle bir hata yapmazlar!

Bu haber doğru mu? Şahsen ihtimal vermiyorum,çünkü Kazım'a alternatif yok.

Pino da gitmeli tabi ama, asıl gitmesi gerekenler kalıp da Pino giderse, üzülürüm.

Servet,sarp,hakan,sabri,çaglar,kazım varken pino ilk sırada nasıl yer alır aklım almıyor.

pino zaten halı saha topcusuydu. dogru karar. demekki hoca sag acık alacak. zaten orta sahaya 2 tane adam istiyordu.

Üst Alt