Galatasaray'da Görmek İstediğiniz, Hayal Ettiğiniz Futbolcular - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Görmek İstediğiniz, Hayal Ettiğiniz Futbolcular

Dönem dönem degisir. Mesela zamaninda Torres'i mutlaka görmek isterdim. An itibariyle fazla abartmadan da Coutinho demek istiyorum.

Inter döneminden beri isterim kendisi ilk maclarini izlemis biri olarak. Cok begendigim bir oyuncu.
Fazla abartmadan demişsin de takımı satsak anca alırız o adamı. :) ''Mevcut piyasada'' 60M çok rahat eder. Ne adamlara ne paralar ödeniyor.Inter dönemlerini ben de izlemiştim. Tahmin ediyordum şahsen böyle patlama yapacağını.

Mephis Depay&Seydou Doumbia&Mamadou Sakho&Badou Ndiaye&Iturbe

şaka maka Bruma+Sinan+Poldi'yi 50 milyon a satarsak bunları alalım kesin :D

Muslera-Cavanda-Serdar-Sakho-Carole-De Jong-Ndiaye-Sneijder-Iturbe-Depay-Doumbia

Son düzenleme:
Vincent Janssen bakın görürsünüz EPL'de tutunamayacak o sene sonu eğer CL'ye gidersek biraz yüklü bir bonservis vererek alabiliriz kendisini

Solda CR7 (adama son dönemde saygım acayip arttı) sağda Messi messi messssssssiiiiiii

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Şu an en çok olmasını istediğim kişi Yaya Toure tabi imkansız adam yılda 13 milyon euro alıyor. Erik Lamela'yıda ilerde Galatasaray formasıyla görmeyi çok isterim gerçekten.

Üst Alt