Galatasaray'da Kanat Oyuncusu Olmaması


Bence devre arasında ilk ve acil olarak takviye yapılması gereken bölge/ler sağ ve sol açık pozisyonları .

Yine bence Poldi tarzı top-class bir açığa mali külfet açısından gerek yok (kaynak yaratılabilirse o ayrı tabii)

1-Grosicki - Amrabat - G.Töre - Keita 4lüsünden 2si mutlaka alınmalı. (Keita 1sene kiralık olabilir)

2-Kendi içimizden de Mertan , aynı S.Kaya da olduğu gibi takıma monte edilmeye başlanmalı.

3-Aydın-Riera için mümkünse takas , satılma veya son çare fesih yoluna gidilmeli.

4-Kazım artık kanatlarda kullanılmamalı.

Kısacası devre arasından sonra yeni kanat rotasyonumuz ;Groc-Mertan-G.Töre-Keita şeklinde olsa ;
hem genç , hem yardıran , hem de esas mevkileri kanat oyuncusu olan sağlam futbolculardan oluşsa tadından yenmez .kale , orta saha , forvet bol alternatifli ve çok sağlam . defans da bu sene ligi götürür ( baltaya rağmen )inanın en büyük sorunumuz açıklar !
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıG.Töre-Keita-Mertan alınırsa Grosicki'ye bile gerek kalmaz,ama Melo ve Selçuk'un önünede ofansif yönü çok iyi olan bir futbolcuda alınması lazım.
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıKazim'in nerde kullanilacagini bende anlamis degilim acikcasi. Bundan iki sene once Fener - Galatasaray macinda ucta oynamisti ve gol atamasada etkili olmustu. O zamanlari Fener Steaua macinda yine santrofor oynatmisti ve etkiliydi. Ama adam cok istikrarsiz. Inanilmaz fazla top eziyor. Son vuruslari kotu. 0 visyon. Adam gecmiyor, sadece topu ezip, bekleyip pas veriyor.Bence Kazim yedegin, yedegi olmali.
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu Olmaması"Galatasaray'da kanat oyuncusu olmaması sorunsalı" diye açsaydın daha çok ilgi çekebilirdi Veli kardeş.
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu Olmamasıaynen katılıyorum

bizde kanat oyuncusu yok

benim öncelik sıralamam

töre

keita

amrabat

grosicki
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıKeita hala bildigimiz Keita, yada +18 kimligini hala yitirmemis. Yarım sezonluguna kiralayabilsek nefis olurdu. Form durumuna göre gelecek sezonda anlasılabilirdi Al-Sadd ile.[video=youtube;S1qw6ZzQXQ8]https://www.youtube.com/watch?v=S1qw6ZzQXQ8[/video]Sol tarafa da Konoplyanka'yı transfer edebilirsek hücüm anlamında mis olur. Bir zamanlar Porto ve Manu ile birlikte en fazla katılan takım oldugumuz yuvamıza bomba gibi geri dönerdik.
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıVideo'yu izledim ve bu eninho kim arkadaş :)Buldum :)[video=youtube;tdxe3-wAfZA]https://www.youtube.com/watch?v=tdxe3-wAfZA&feature=related[/video]

Hayran kaldım la adama
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıYapılıcak transferler hem bugün hem önümüzdeki sezon CL için yapılmalı.Kontenjan-CL-bu sezon gibi bir denklemi ve dengeyi gözetmek gerek.

Bunun için belki en önemli nokta genç yerli oyuncularla sezon sonu için şimdiden anlaşıp bütçeyi korumak olabilir.Alınıcak yabancıda kriter CL olmalıdır.Bu ligde iş yapar,bu sezon bizi götürür mantığını aşmak gerek.Baros'un durumuna göre forvet transferi,maliyeti düşük olucaksa Hamit-Keita takviyeleri olabilr.Bütçeyi çok bölmeyip tek isme yatırmak ilk hedef olmalı.

Rieranın İspanya pazarında ederi varsa değerlendirilebilir mesela.Yerine paraya kıyıp çok iyi bir topçu alınabilir.

Forvet transferi tamamen Barosun durumuna göre şekillenmeli.Oynamıyacaksa(sakatlık,formsuzluk vs...) gönderilip yerine transfer yapılabilir.
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıSorun sadece kanat olarak bakmayalim.Kewel gibi ceza sahasında giren oyuncu lazim bize.
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıBence gol atmakdan önce gol yememek hatta hücuma destek verecek bek oyunculara daha çok önem verilmeli.

Çok iyi bir sol beke ihtiyacımız var. Ve de Eboue'nin artık sağ bekte oynadığı günlere ihtiyacımız var.
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu Olmaması@1 reis her kelimesine katılıyorum.Biz hala mal mal Elmander'in Baroş'un yerine adam arıyoruz.Birinvi öncelik kanatlar olmalı
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu Olmamasıelimizdeki kanat oyuncularına ragmen ligin üstünde yer alıyorsak çok mücadeleci olmamızdan kaynaklanıyor , birde kanatları gözden geçirsek çok iyi olacak , ayrıca selcuk ve melonun önüne iyi bir playmaker lazım.
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıKeita demeyin ya adamin pili bitti, zaten sakatligi var diye almamis bizimkiler. Keita'yi isteyen kim bu saatten sonra ?
 
Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu OlmamasıKeita hala bildigimiz Keita, yada +18 kimligini hala yitirmemis. Yarım sezonluguna kiralayabilsek nefis olurdu. Form durumuna göre gelecek sezonda anlasılabilirdi Al-Sadd ile.[video=youtube;S1qw6ZzQXQ8]https://www.youtube.com/watch?v=S1qw6ZzQXQ8[/video]Sol tarafa da Konoplyanka'yı transfer edebilirsek hücüm anlamında mis olur. Bir zamanlar Porto ve Manu ile birlikte en fazla katılan takım oldugumuz yuvamıza bomba gibi geri dönerdik.

Keita demeyin ya adamin pili bitti, zaten sakatligi var diye almamis bizimkiler. Keita'yi isteyen kim bu saatten sonra ?

Üzgünüm ama ikinizden biri yalancı beyler.
 
Üst Alt