Galatasaray'da Mariano ve Nagatomo ile Yollar Ayrılıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Mariano ve Nagatomo ile Yollar Ayrılıyor

Terimin bu saçmasapan sisteminde iş yapacak bek oyuncusu tanımıyorum ben, bu adamların futbol oynama zevki kalmamıştır zaten. Bu arada Nagatomo konusunda çok katılmıyorum, adam en azından defansif olarak sağlam duruyor. Ben olsam kadroda tutarım kesinlikle, belli standardı var sürekli kolay geçilmiyor.
0 orta 0 asistle oynayan adama gerek yok

Kesinlikle onyekuru linnes takıma dönmeli ama yetecek gibi durmuyor.Seri ferhal şutlanıp yerine gerçekten bir oyun kurucu lazım.
Nefret etmeme rağmen beleşoğlu tarzı oyun kurucu lazım.yoksa toparlayamayız.

Linnes'in bu adamlar ve kiralık alınanlar için kadro dışı kalması yanlıştı. Bir kere aldırdığı (ve verilmeyende var) penaltılar, sürpriz golleri, toplu-topsuz çıkışlarıyla takımı rahatlatıyordu. Doymuş yaşlı bekler ve muhtemelen çoğunu alamayacağımız kiralık oyuncular için sağlam karakterli oyuncumuzun güvenini zedeledik. Linnes'te de hata var. Kabullenmemeliydi. Ben daha çok katkı sağlarım bu takıma demeli, isyan etmeliydi. İsyan etmeyen, kabullenen biri olduğu için tercih edilmedi muhtemelen ancak tercih edilenlerin tavırları yanılttı şu ana kadar.

Üst Alt