Galatasaray’da Oynamış Güney Amerikalı vs. Avrupalı Futbolcular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    38
:(

KURALLAR DEĞİŞMESEYDİ
Ballon d’Or Ödülleri tıpkı eskisi gibi değerlendirmeye alınmış olsaydı 2010 yılında kazanan Messi değil o dönem Inter’le Şampiyonlar Ligi finalini kazanan, Hollanda Milli Takımı ile dünya ikinciliği yaşayan Wesley Sneijder olacaktı. Sneijder o dönem gazetecilerden 293 puan alırken, Iniesta 291, Xavi ise 229 oyla üçüncü olacaktı. Ödülün sahibi Messi ise sadece dördüncülükle yetinecekti. 2013 yılında ise aynı durum Bayern’in yıldızı Ribery’nin başına geldi. Fransız yıldız o yıl gazetecilerden aldığı 524 puana rağmen ödülün 399 puanlı Cristiano Ronaldo’ya gitmesine engel olamadı.

Ribery bayağı serzenişte bulunmuştu hatta benim hakkımı yediler diye.

sent via GSC

Hagi Sneijder imkazsiz. Ben Elmander'i tercih ederim. Kaleye Simovic daha iyi olur. Ribery ve sakar da olsa Bruma farkiyla Avrupa cok avantajli. Sneijder yerine Elmander, De Sanctis yerine Simovic. Bir de Baros yerine Gomis.

-------------------- Taffarel -----------------
Eboue ------- Ujfa ------ Pope ------- Telles
------------ Melo -------- Fernando -----------
Keita ------------- Hagi ------------- Ribery
------------------ Falcao -----------------
Kadroya girebilecekler
Muslera
Neill
Luyi
Stumps
Lemina
Kewell
Prekazi
Bruma
Sneijder
Drogba
2021 UCL hayirli olsun.

Kingson
Eboue Luyindama Song Dany
Feghouli Saidou Ndiaye
Keita Drogba Onyekuru

Lemina, Seri, Diagne, Nonda, Chedjou, Amrabat, Belhanda, Rodrigues, Norman Mapeza, Mohamed Sarr, Dominic Iorfa, Ali Lukunku, Ahmed Barusso, Ismael Bouzid, Jesse Sekidika, Valentine Ozornwafor,Ulrich Watson​

Kingson
Eboue Luyindama Song Dany
Feghouli Saidou Ndiaye
Keita Drogba Onyekuru

Lemina, Seri, Diagne, Nonda, Chedjou, Amrabat, Belhanda, Rodrigues, Norman Mapeza, Mohamed Sarr, Dominic Iorfa, Ali Lukunku, Ahmed Barusso, Ismael Bouzid, Jesse Sekidika, Valentine Ozornwafor,Ulrich Watson​
ahah saidou var ama kadıköy fatihi, fbye karsı namaglub, 2 senede 2 lig 1 tr 1 super cup kazanan HERRHANDA yok heeee, hain ndiaye miiiiiii
bu mesjaını begenmedim dostum

Üst Alt