Galatasaray'da Oynamış Yabancı Futbolcular Listesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Oynamış Yabancı Futbolcular Listesi

Cevap: Galatasaray'da Oynamış Yabancı Futbolcular

Bizde oynamış en iyi yabancı forvetler Dean Sounders ve Mario Jardel'dir. Ama Dean Saunders'ın yeri farklıdır. Bir tane de elinin yardımıyla çaktırmadan attığı süper gol vardı :)) Uzun süren bir sakatlık dönemine girmişti bir ara, döner dönmez ilk maçında 2 gol atmıştı. ooof of :)

Muhammed Sarr, Abel Xavier , Lukunku ,Petre,Bratu, Carusca, İnamoto ,Bouzid.Barusso,Meira

Felaket adamlar ya :D

Rotariu son dakikada Werder Bremen'e o golü kaçırmasan şimdi Kupa Galipleri Kupamız vardı.. 1. sınıf futbolcuydu.. Bel fıtığı yüzünden o sezon ayrıldı sanırım..

Iorfa; atletizm takımına gelip futbol takımında da birkaç oynamış birisi.. 100 m.yi 9.56 saniyede koşuyordu.. Şöyle bir an düşünün Iorfa hızla koşmuş topu yakalamış, kaleye mesafe 30 m. Iorfa'ya en yakın rakip ortasahada.. Bomboş pozisyondayken Iorfa oradan kaleye şut attı top taca gitti.. Hala gözlerimin önünden gitmiyor..

Prekazi; takımın Hagi'siydi.. Efsane futbolcu..

Seydiç ve Hosiç; Şampiyon olamadığımız senelerde takımı taşıyan ikili.. Adana Demirspor'u 9-2 yendiğimiz maçta bayaa gol atmışlardı :) Fatih Terim'in takım arkadaşları..

Kosecki: en sevdiğim futbolculardan biriydi.. Hatırladığım kadarıyla devre arası gelmişti.. İlk maçında başlama vuruşuyla topu aldı 7 kişiyi çalımlayıp sonra kaptırmıştı.. Birde Werder Bremen'e çok güzel gol atmıştı.. Son 10 dakika yediğimiz gollerle 2-1 yenilmiştik.. Gidişine çok üzülmüştüm.. Ronaldo'dan daha hızlı bir futbolcuydu..

jardelin neden gittiğini halen anlamış değilim :) jardel ve keita şaibeli bir şeklde gittiler :)

-----------simoviç-----------

Perez---Popescu---Falco---Ljung

-------------Rotariu------------

Lincoln---Hagi---Sneijder---Prekazi

------------Drogba--------------

benim seyr ettiklerimden 11

Taffarel

Capone Popescu Ujfalusi Victoria

Melo

Riberi Hagi Kewell

Jardel Drogba

[video=youtube;ciFlwN_4crs]https://www.youtube.com/watch?v=ciFlwN_4crs[/video]

saunders anlatiyor

AW: Galatasaray'da Oynamış Yabancı Futbolcular

Ver Jardel'e Gol olsun Ver Jardel’e gol olsun: 7-0

ayrıca tabloda yanlışlık var Jardel 43 gol atmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=ueLcatQnkyM&feature=youtu.be

Jardel'e hazırlık maçlarından sonra soruyorlar. "Yüksek bonservis bedeliyle geldin bu kadar hazırlık maçında oynadın bir numaranı göremedik".

Jardelin cevabı. "Siz beni ilk lig maçında görün, bunlar benim için önemsiz maçlar".

İlk maç ve tam 5 gol.

Send from my HTC OneX using BlueTapatalk

Rüzgarin oglu vardi birde, kiralik gelmisti Perez. Bir önde bi arkada bir önde bir arkada nasil ciger vardiysa adamda, müthisti.

Üst Alt