Galatasaray'da Oynamış Yabancı Futbolcular Listesi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Oynamış Yabancı Futbolcular Listesi

mondragon simoviç'ten sonra, prekaziyle beraber en çok forma giyen 2. yabancı oyuncumuzmuş.

darısı muslera'nın başına

Cevap: Galatasaray'da Oynamış Yabancı Futbolcular

jardelin neden gittiğini halen anlamış değilim :) jardel ve keita şaibeli bir şeklde gittiler :)

Jardel'in skor olarak olaganustu istatistigi var. Ama buna ragmen kabullendiremefi kendisini. Ceza sahasi topcusuydu. Oyuna katkisi sifirdi. Cok gol atmasina ragmen kosmuyor diye cok elestiriliyordu. Bir de cok agirdi, oyle boyle degil :D Ama ceza sahasinda topu verdigin an golunu garanti yaziyordu :) o donem hasan sas soldan, umit davala sag taraftan akiyordu (luce sag acik yapmisti).. Hey gidi gunler hey :)

Bir cok macta da bizi ipten aldi, galibiyeti getirdi, örn Real ile süper kupa finali, sturm graz ile oynanan CL eleme maci (o macta bi kafa golu atti, bazi futbolcular ayagi ile o kadar sert vuramazlar, top aglari deldi sanmistim :D) Paris st germain cl maci :D

Jardel'i lucescu ile kiyaslayabiliriz. İkisi de istatistiki olarak basarili olmasina ragmen, oynadiklari/ oynattiklari futbol elestiriliyordu. Luce'nin kiymetini bilemedik o ayri konu.

Lakin ikisinin de ahi tuttu.. Gittikten sonra yillarca toparlanamadik, ne forvet olarak, ne de TD acisindan dogru adamlari getiremedik ve basariyi yakalayamadik :)

Sebastian Perez ne muthis topcuydu ya... Kimi sevdiysek ayrildi tabiri onu da yolladi gerizekali yonetim, daha dogrusu terim'in egosu yuzunden yollandi, luce'nin tum takimini dagitmisti gelince ve sacma sapan romenlerle doldurdu takimi. Yillarca adam akilli sag bekimiz olmadi taa ki eboue gelene kadar.. Sabri oldu sag bek :Asd:

Bir de 10 numarali felipe vardi. Adam yuruyerek calim atiyordu, onune geceni geciyordu, muthis topcuydu, ustelik daha 21 falandi galiba, 'kazma' arif'i muthis ara paslari ile gol krali yapmisti o sezon. Terim'in egolari yuzunden yollanmisti sezon bitmeden. :(

Perez, felipe, keita.. Bunlar cok erken veda edenlerden ornekler :(

Romannnn Kosecki :) Benim hayranlığımın üst düzeyde olduğu nadir insanlardandı. Bir de Domenic İorfa vardı. Ama ona hayranlığım pek yoktu. :D

iliç olsaydı sneijder'in yerine daha yararlı olurdu.

ne günlerdi be... besiktas macında attıgı golü unutamam

[media]https://www.youtube.com/watch?v=8IT8U1bqt-4[/media]

Boliç'i Antep'ten fenere gitti diye biliyordum bizde oynadığını hatırlayamadım ama sonrakileri hatırlıyorum.

Van Gobbel, Lukunku, frikikçi Prates ve Xavier enteresan isimlerdi.

benim içinse çocukluğumun efsaneleri olan simoviç ile prekazinin ayrı bir yeri vardır.hey gidi ya.prekazinin monacoya attığı gol sanki dün izşemişim gibi aklımda.nasıl coşturmuştu bizi.insanın gözlerinin dolmaması mümkün değil :(

Sebastian Perez ne muthis topcuydu ya... Kimi sevdiysek ayrildi tabiri onu da yolladi gerizekali yonetim, daha dogrusu terim'in egosu yuzunden yollandi, luce'nin tum takimini dagitmisti gelince ve sacma sapan romenlerle doldurdu takimi. Yillarca adam akilli sag bekimiz olmadi taa ki eboue gelene kadar.. Sabri oldu sag bek :Asd:

Bir de 10 numarali felipe vardi. Adam yuruyerek calim atiyordu, onune geceni geciyordu, muthis topcuydu, ustelik daha 21 falandi galiba, 'kazma' arif'i muthis ara paslari ile gol krali yapmisti o sezon. Terim'in egolari yuzunden yollanmisti sezon bitmeden. :(

Perez, felipe, keita.. Bunlar cok erken veda edenlerden ornekler :(

abi bende Perezi cok severdim :/

Luce nin adamlarini yeterli bulmadi terim bey... pinto gibi adamlari aldirdi...

iliç olsaydı sneijder'in yerine daha yararlı olurdu.

ne günlerdi be... besiktas macında attıgı golü unutamam

[media]https://www.youtube.com/watch?v=8IT8U1bqt-4[/media]

Ilic alinirken Romenlerin Baskaninin cok ilginc bir ifadesi vardi.

"Galatasaray cok iyi bir oyuncu aldi. Ilic her sezon 12-13 gol atar ama ilginc bir sekilde attigi golleri hatirlamazsiniz" demisti.

Romannnn Kosecki :) Benim hayranlığımın üst düzeyde olduğu nadir insanlardandı. Bir de Domenic İorfa vardı. Ama ona hayranlığım pek yoktu. :D

Iorfa :D

Muthis yetenek diye getirdiler, adam meger 100 mt kosucusuymus :)

Bir de herhalde agiz yapisindan surekli siritiyordu. Top kaptiriyordu, siritiyordu, taraftar da siritiyordu. Tum stresini almisti camianin :D

Üst Alt