Galatasaray’da Sıcak Saatler! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Sıcak Saatler!

Cevap: Son Dakika | Galatasaray’da Sıcak Saatler!

Mehmet Helvacı:

"Galatasaray, taraftarini korumak ve kollamak ve bazi aksiyonlar konusunda cok gec kalmistir..Sikintilarimizi Baskan'imiza sunduk. Adnan Polat 24 saat icinde bir karar verecegini belirtti. Geldigimiz noktada. Cok iyi isler yaptik ama artik GS camiasina zarar vermeye basladik. "Cozumun Genel Kurul'da oldugunu dusunuyorum. GS bölünmeye gidiyor, yazik. Istifa edilmeli toptan ya da Genel Kurul'a gidilmeli acilen. Cozum bu kadar acik ve nettir"

burdan da istifa cıkmazsa yuh dicem artık adnan polat'ın koltuk sevdasına..

Hayri Kozak;

"Yonetim'den birinin ilk defa GS'da istifa etmeliyiz dedigini goruyorum. Istifa edilir. -Meliyiz, -Maliyiz olmaz. Kisisel talep, 1-2 kisinin verecegi karar GS'i Olaganustu Genel Kurul'a goturmez. Mart ayinda Mali Kongre var. Beklemek lazim. Twitter'a burokratlarin doktugu sactigi laflar vardir. Bunlar tekzip edilmemistir. Bunlar icin GS'dan ozur dilenmemistir.GS'in sukunete ihtiyaci varken GS camiasina suclu aramaya calisiyorlar. Birilerini suclamaya calisiyorlar o gun stadda olan GS cikip YK karari ile yaptigi suclamalari geri cektigini aciklamalidir. Derhal. Tek cikar yolu budur""

yannız bu adnan polat'ın suanki kadrosundan kimse aday olmayı dusunmuyodur umarım.. suana kadar naptılar ki baskan olunca yapsınlar..

Gokmen Ozdemir:

"Olaganustu Genel kurul icin 1150 imzaya ulasildi. 1800 imza gerekiyor."

Bırakın gidin artık ne olur ya. Olağanüstü GK kararı almayı bile beceremiyorsunuz bir birlik içinde. Yazıklar olsun size.

stad açıldı,şirketler birleşti,aydınlık göründü ya şimdi herkes aday olur.eskiden aday bulunamıyordu.

Son seçimde Adnan Öztürk aday oldu. O zaman ne stad bitmişti ne de şirketler birleşmişti. Az farkla kaybetti. Belki orada Polat seçilmeseydi bugün bambaşka bir Galatasaray izliyorduk.

Şimdi bunlar bir de istifa edip ne kadar onurlu davrandıklarını falan söylerler, şunun şurasında 2 ay kalmış kongreye.

stad açıldı,şirketler birleşti,aydınlık göründü ya şimdi herkes aday olur.eskiden aday bulunamıyordu.

Malesef çok doğru işler yapmlarına rağmen en son öyle büyük bir hata yaptılar ki Galatasaray taraftarının arkasında durmayarak, aştıkları zorlukların meyvelerini başkaları yiyecek. Ama bir yanlış bazen tüm doğruları götürüyor.

Hayri Kozak'a helal olsun diyorum ayrıca.

Keşke Adnan Öztürk'de gelecekteki başkan adayı olarak çıkıp aynı açıklamaları yapabilecek cesareti gösterebilse.

Şimdi bunlar bir de istifa edip ne kadar onurlu davrandıklarını falan söylerler, şunun şurasında 2 ay kalmış kongreye.

Mali kongre var 2 ay sonra. Seçim 2012'de. Mali kongrede yönetim ibra edilmezse mecburen seçime gider ancak tarihte böyle bir durum yok bildiğim kadarıyla.

Malesef çok doğru işler yapmlarına rağmen en son öyle büyük bir hata yaptılar ki Galatasaray taraftarının arkasında durmayarak, aştıkları zorlukların meyvelerini başkaları yiyecek. Ama bir yanlış bazen tüm doğruları götürüyor.

Hayri Kozak'a helal olsun diyorum ayrıca.

Keşke Adnan Öztürk'de gelecekteki başkan adayı olarak çıkıp aynı açıklamaları yapabilecek cesareti gösterebilse.

Adnan Öztürk o açıklamaları yapamaz. İnan Kıraç, Hayri Kozak varken kıdemi yetmez.

Gökmen Özdemir:

"Eger GS'in haklarini Hayri Kozak savunmak durumunda kaliyorsa, orada büyük bir sorun var demektir."

Üst Alt