Galatasaray’da Sıcak Saatler! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Sıcak Saatler!

Cevap: Son Dakika | Galatasaray’da Sıcak Saatler!

2 ay evvel aklı neredeymiş beyimizin. Eee stadın ekmeğini yiyemecek ya beyimiz kendini kurtarmaya çalışıyor şimdi de. 2 - 3 transfer yapacaklar ya onun da içine edecekler. Bari şu transferleri bitirin hocanıza ilk defa istediği kadroyu verin ondan sonra ne halt yiyecekseniz yiyin.

Çok sinsi bir adam bu...

Bir dahaki başkanı liseli tayfası seçer muhtemelen. Adnan Öztürk aday olursa büyük ihtimal seçilir.

Bütün kulüpler için geçerli aslında bu. Dereyi geçerken at değiştirilmez.

Aslında sebep o değil. Yönetimin ibra edilmemesi yani bir önceki seneki bütçe ile ilgili ibra edilmemesi sadece yönetimin düşmesine yol açmıyor. Yönetimin ibra edilmemesi çok daha aşağılayıcı bir durum. Bu yolun tercih edileceğini düşünmüyorum.

%90 genel kurula gidecek yönetim. Bu noktadan sonra devam edebileceklerini sanmıyorum.

Aslında sebep o değil. Yönetimin ibra edilmemesi yani bir önceki seneki bütçe ile ilgili ibra edilmemesi sadece yönetimin düşmesine yol açmıyor. Yönetimin ibra edilmemesi çok daha aşağılayıcı bir durum. Bu yolun tercih edileceğini düşünmüyorum.

Bu yol tercih edilmez zaten. Herşey tüzüğe uygun olmak zorunda. Kitaba uydururlar, gerekli imzayı toplayıp olağanüstü genel kurul yapılır, yeni başkan seçilir. Kulağı tersten tutmaya gerek yok. Galatasaray yönetimi ciddi problemli yönetim, ama mali kongreye kalırsa iş, ibra edilmeme gibi bir durum olması kesinlikle mümkün değil. Yönetimi değiştirmek için böyle bir yola girmeye tenezzül etmezler.

Ali Haşhaş yıllık 300 milyon TL'lik gelir var dedi. Dili mi sürçtü acaba? Yıllık 150 milyo Euro civarı gelirimiz mi var bizim?

Olağanüstü kongre kaçınılmaz gibi görünüyor.

O 300 milyon TL temenniden ibaret herhalde.

Cevap: Galatasaray’da Sıcak Saatler!

Gitmesi gerekiyor ama üzülüyorum aslında Adnan Polat'a bir taraftan. Kesinlikle kötü niyetli değil ama bu kadar eline yüzüne nasıl bulaştırdı her şeyi? Hiç anlamıyorum, insan kasten yapmak istese bu kadar rezalet yaratamaz..

Yöneticiliği ve başkanlığı süresince doğru kararları alamadı, krizleri yönetemedi. Haldun Üstünel, Özgörkey, Gerets, Lincoln, Kalli, Skibbe, Rijkaard, Misimovic ve en önemlisi ve kendisini belki de bu noktaya getiren Adnan Sezgin. Son TT Arena olayları da sabırları taşırdı.

Hiç duygusal değilim Adnan Polat İstifa. Sezginini de al git. İstersen gidip Akinfeev i kaleye Etoyu forvete alın gene de istifa.

Bizleri kaç senedir kimler yönetiyormuş. Herkes herksin kuyusunu kazıyormuş arkasından.

Üst Alt