Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca!

Cevap: Galatasaray'dan Aykut Demir'e kanca!

Serdar Aziz daha iyi bunu zaman gösterecek.Aykut'ta bugün iyiydi.

beyler çok iyiydi bu ya. bugün tek gol atabilmemizin sıkıntısı bu adam.

sen aykutu bugün ve geçen hafta izledigin için dogaldır bu yorumun

2 yıldır çoğu Süper Lig maçını seyrediyorum sen rahat ol.

Alternatif olarak kadroya katılması kötü olmaz.Sadece direk 11 oyuncusuna değil alternatife de ihtiyaç var bu nedenle ben pozitif bakıyorum.

Ujfalusi,Eboue gibi isimlerin yanında sırıtmaz.

bu adam genclerbiliginin cogu macında iyide. 17 ümit milli takımda nurili jenerasyondada bu cocuk vardı. serveti yollayın bunu alın.

Iyi oyuncu Aykut. Stoper, sol bek oynuyor. Kesinlikle faydali olur ama HavHav´dan oyuncu alinmaz.

Bursalı Serdar kadar yetenekli değil ama genç-iş görecek düzeyde yerli stoper kategorisine girebilecek birisi. Kesimal, Aziz, Aykut vs. bence hiçbiri üst düzey değil, orta sınıf oyuuncu olurlar zaten bu ülkeden çok nadir üst düzey stoper çıkıyor. Bu yuzden sırf yerli diye gerçekte ortalama oyunculara 7-8m euro vermek pek anlamlı değil. Bursa'dan Serdar'ı almak zordur ama G.Birliği'nden Aykut'u almak daha kolaydır. Üstelik G.Birliği takasa daha sıcak bakan bir kulup zamanında Barış Özbek'i takasta istemişlerdi biz salaklaık yapıp, sözleşme sonuna kadar beklemiştik Barış Özbek için, yoksa Pektemek şimdi bizdeydi.

Neyse toplayayım, elde karabuk'te kiralık oynayan M.Batdal, S.Kurtuluş, (eger sağ açık alınırsa A.Yılmaz) gibi hiçbir işe yaramayan genç oyuncular var. Servet'i daha doğru kullanmak lazım, Alper için Eskişehir'e teklif etmek bence daha doğru yada Servet'e bonservis ödeyebilecek Rus kuluplerine...

Aykut'u M.Batdal + S.Kurtuluş + 1.5 yada 2m euroya alabiliriz bence.

Üst Alt