"Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!"

Cevap: "Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!"

Sikayet et o zaman cigirtkanlik yapma vasat defans oyuncusu

Insan Turk olmaktan utanabilir, ya da direk istemeyebilir. Illa bu ulkede dogdu diye basina gelen her sacmaliga katlanmak zorunda degil insan. Yeter lan da diyebilir arkadasin dedigi gibi. Herkes demistir.

Konuş be Hayrim.. Kesinlikle katılıyorum sana.

Duygusallık bir yana bırakılıp gereken tepki verilmelidir bence Polat'a...Bize çektirdiklerini başkaları anlayamaz..Mantıklı düşünün gerekeni yapın...Sivas maçında ben yokum ama KArabük maçına kadar dayanabilirse Başkan oradayım :)

Protesto ne Polat'a ne Helvacı'ya olmalıdır.

Galatasaray taraftarını haysiyetsiz, ahlaksız, şerefsiz, babasız olarak niteleyenler kimlerse onlara olmalıdır.

bazıları çabuk inanmışlar adnana ortada hala bir özür yok hala o lekeyi kimse temizlemedi ama 180 derece dönenleri görüyorum biz hala adnan polatın istifası için elimizden geleni yapacağız.

Sikayet et o zaman cigirtkanlik yapma vasat defans oyuncusu

Insan Turk olmaktan utanabilir, ya da direk istemeyebilir. Illa bu ulkede dogdu diye basina gelen her sacmaliga katlanmak zorunda degil insan. Yeter lan da diyebilir arkadasin dedigi gibi. Herkes demistir.

Hayri bey:

Türk olmaktan utanabilir demissin, eğer şikayet ettiği konu, kızdığı konu, saçmalık dediğiniz şey TÜRKLÜKDEN KAYNAKLANIYORSA evet utanabilir!

peki bu konuda kızdığı şey TÜRKLÜKDEN Mİ kaynaklanıyor?

"a" sebepden kaynaklanan bir hata, kusur vs. için "b"den utanıyorum denirse bu nedir sizce?

tamamen demogoji için, tamamen siyaset için yazılmış bir yazı o arkadaşın yazısı.

Yine de tercih sizin!

Sağa sola "Şerefsizler, babaları belli değil" gibi hakaretler yazan SOYSUZLAR, pazar günü 50.000 kişi tarafından anılmazsa(!) yazıklar olsun!!

Soyunda bir bozukluk olmadigindan eminmisin sen ?

Fikir uretebiliyor musun,sen onu soyle.

Yorumlarima cavabin var mi sen onu soyle.

Elestirilerim icinde haksiz oldugum noktalari soyle.

Buradan hakaret etmek kolay;istesem en kolayi...

Ayrica bu adama(!) hala ceza verilmemis;ben de mi soveyim?

UTANIYORUM...

Kimseyi de ilgilendimez.

Ama nedenini de belirttim,isteyen istedigi gibi anlar.

Bu konuda mecbur siyaset yapacagiz.

Birisi spora siyaseti karistirirsa;size stad yaptim biat edin derse...

Eee?

Padisahim cok yasa ha?

1- Protestoculara kameralardan tespit edip stada almayacağız diyen rte değil gs başkanı adnan polat.

2- Adnan polat da dil sürçmesi olmuş, protestocuları değil PROVAKATÖRLERİ KAMERALARLA TESPİT EDECEĞİZi kastetmiştim diyerek düzeltti.

3- Sırf siyaset için galatasaray kulübünü kullanmaya kalkmayın, yeter artık. Bu konu kabak tadı vermeye başladı. Gidin siyasetinizi nerede yapacaksa yapın ama Gs kulübünü rahat bırakın.

4- Bu ülkede yaşamaktan utanıyorsan bak yeryüzünde bir sürü ülke var istediğin yere gidebilirsin hiç kimse seni zorla tutmuyor.

5- Türk olmaktan utanıyorsan annene, babana söyleyeceksin, bu konuda yapacağımız bir şey yok!

polatin etekleri tutusmus;ki eski bir chplidir kendisi;o bile bu kadar korktuysa,vay bu ulkenin haline.

Once bir oku,sonra cevap ver. 1. maddeye cevabim budur.

Provakatorle protesto edenler arasinda bir fark goremiyorum,ayni hesaba geliyor,padisah elestirilemez.

Siyaseti spora karistirirlarsa,siyaset yapmaya mecbur birakiliyoruz demektir.

Bu ulke kimsenin babasinin mali degildir.

5.madde icin sadece sunu soyleyeyim,anlamiyorsunuz.

Otoritenin yağcılığını yapanlar Galatasaray camiasına yakışmaz. Taraftarını arkadan hançerleyip görüntülerini polise servis edenler isterlerse 1000 tane şampiyonlar ligi şampiyonu olsunlar bana yine bir şey ifade etmez. Rahmetli Metin Oktay beyin bir sözü vardır ''bizi sevenlere ihanet etmeyelim baba'' Adnan bey iyi okusun, iyi öğrensin bu tür şeyleri.

Haaa birde şunu söylemeden geçemeyeceğim ki; yeter Galatasaray üstünden siyaset yapmayın diyenler var. Bakın aslan parçaları Galatasaray camiasını siyasete biz değil devletin kendisi sokmuştur. Kendisi her yere biz yaptık biz ettik dersi vermiştir kendisi stadyum hoparlöründen kendi propagandasını yaptırmıştır. Siyasete sokmayalım mış. Hadi ordan ! Siyasetin en iğrenç bölümüne zorla soktular zaten bizi merak etme!

Adnan Polat istifa !

Siyasete konuyu çeken biz değiliz.Malum parti Galatasaray'ı çekti resmen bu işin içine.Siyaset yapmayalım diye ultra demokratik(!) bir şekilde işin içinden çıkamayız.O hakaretleri, tehditleri biz unutmadık.

Bu forumdaki yöneticilerin bir çoğu siyaset yapmanın ne olduğunu bilmiyor. O yüzden kasmayın kendinizi arkadaşlar ;)

Siyasete konuyu çeken biz değiliz.Malum parti Galatasaray'ı çekti resmen bu işin içine.Siyaset yapmayalım diye ultra demokratik(!) bir şekilde işin içinden çıkamayız.O hakaretleri, tehditleri biz unutmadık.

Elalemin yalakalığından banane...?

Hakaret edenlerin ALLAH belasını verir...

Verecektirde...

Onları bizde tasvip etmiyoruz...

Aynen misli ile iade ediyoruz...

Amma velakin...

Türk olmaktan utanıyorum...

Ondan utanıyorum bundan utanıyorum diyeceksen...

Utanmanı kendi içinde yaşa ona buna anlatma...

Moda oldu herhalde bu Türk olmaktan Türkiye'de yaşamaktan utanmak...?

Elalemin yalakalığından banane...?

Hakaret edenlerin ALLAH belasını verir...

Verecektirde...

Onları bizde tasvip etmiyoruz...

Aynen misli ile iade ediyoruz...

Amma velakin...

Türk olmaktan utanıyorum...

Ondan utanıyorum bundan utanıyorum diyeceksen...

Utanmanı kendi içinde yaşa ona buna anlatma...

Moda oldu herhalde bu Türk olmaktan Türkiye'de yaşamaktan utanmak...?

Benim böyle bir mesajım yok.Utanıyorum babında. Ama ben halen o partinin malum elemanlarından herhangi bir özür göremedim.Ne şerefimiz kaldı, ne haysiyetimiz. Koca camiayı şamar oğlanına çevirdiler.Ben bunu hazemedimiyorum. Benim tutumumun siyasetle alakası yok, bu zorbalığa karşı sesimiz çıkmasın mı?

Üst Alt