"Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!"

Cevap: "Galatasaray'dan dev protesto hazırlığı!"

siyasetçilerin çokta umrunda.

Aaaa yapma dostum. Umurlarında olmasa o kadar hakareti ederler mi? Kuduz köpekler gibi tv tv dolaşıp nankörsünüz derler mi? Twitter'dan küfredeler mi öyle olsa? Yapma lütfen :) Belli ki bunlara tekmeyi vurmamız canlarını baya bi acıtmış.

öyle protesto olsunki herkes galatasarayın büyüklüğünü anlasın,burada adnanı ve başbakanı koruyan açıklamaları görünce dehşete düşüyorum?? dünyanın her ülkesinde her şartta protesto olur,bunu kaldıramayıp galatasarayımıza bel altından daha da ağır olarak ana avrat düz çeken zihniyeti protesto etmeyeceğimde neyi protesto edeceğim?o toki başkanı denilen yalakayı protesto etmeyeceksinde kimi edeceksin,olayı siyasete bu kadar empoze etmek bu işten ancak başbakan ve yandaş ekibini kurtarır,olay galatasarayın onur mücadelesi,gurur meselesidir,hafta sonu o büyük protestoyu merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum...

Öyle dev olmalı ki 25 milyon galatasaraylının iradesinden tırsıp kim ne halt ettiyse Galatasaraydan özür dilemeli

Devlet dediğin yapmak için var basına kalkmak için değil bir spor klübünün baskanıda o klüp için taraftarlar için var onları rezil etmek için değil. Siyasi ortamı olusturanlar neticesinede katlanırlar Galatasaray taraftarı asildir ileridir gereken yerde gereken tepkiyi verir ve tepkinin en alasını da umarım bu hafta verir.

Ne demek ya sen koskoca Gs başkanısın ayıptır taraftardan çekinen bir Gs başkanı duyda inanma olucak iş değil.Yazık

Göreceğiz bakalım. Sezon başından beri protesto edecektik güya. Kapalıda protesto edenlere linç girişimlerinde bulunuldu. Böyle bir taraftar topluluğu var işte.

yönetimin okadar yanlis hamlesine ragmen protesto edilmedi. simdi devlet karsisinda ezildi diye protesto edilcekmis. kardesim siz iyimisiniz?? bu ülkede devlet herseyden önce gelir. Galatasaray alti üstü bir spor kulübüdür. kendinize gelin artik. hayatinizdaki deger siralamasini bir gözden gecirin derim ben. akp nefreti bazilarinin gözünü kör etmis. nereye saldiracaklarini sasiriyorlar. adnan polat toki baskanina sallasa bir sey mi kazanacak?? hem kendisi hem Galatasaray zarar görecek. bunu mu istiyorsunuz?? artik bir silkinin kendinize gelin. bu isi iyice cigrindan cikmaya basladi.

devlet'in anlamını açıklama gereği duydum.

Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal bakımdan örgütlenmiş millet veya milletler topluluğunun oluşturduğu tüzel varlık.

Yorum yapmıyorum, herşey zaten açık.

Vatan gazetesi spor servisi klübün muhalif tarafı olan Fatih Altyalı'nın kontrolünde olduğu için bu tarz olayların çıkması normal.

Ama benim de bildiğim Adnan Polat'ın bir daha seçilemeyeceği,klüp üyeleri desteğini tamamen kesmiş durumda,bu yüzden bu kadar fevri.

Bence bu konuyu uzatmayalım. Konunun siyasete kaçmaması imkansız birşey. Taraftarın şu anda tek hedefi olmalı, o da Polat'tan başkası değildir. Açılış fiyaskosunun, ıslıklamalar dahil sorumlusu odur. Taraftarımızı kullanmak isteyenler, onları siyasete elet etmek isteyenler çok piyasada. Konuyu zamana bırakmalı. Eğer kendinize hakim olamıyorsanız. Aziz Yıldırım'ın

Erzurum'daki Üniversite olimpiyatları hazırlıkları ziyaretindeki mutlu halini hatırlayın. Ağzı kulaklarına varıyordu. Aziz Yıldırım'ı hiç bu kadar mutlu görmemişinizdir. Polat'ta bunu sineye çekti, üstüne Yıldırım'a hediye vardi.

iyiki kombine almamışım.huzurlu maç izleyemeyecek kimse.protesto edilecek adamı bile bilmiyorlar.kimse toki başkanını protesto edelim demiyor.adnan polattan önce toki başkanı protesto edilmeli.. ayrıyetten bu yazı direk tahrik içeriyor.millet gaza gelmesin gerçi artık çok geç.

DEvlet millet içindir...Kalıcı olan devlettir hükümetler değil..Millette Galatsaray'dır..Önem sıralaması yapın diyen arkadaşa hitaben yazıyorum... SelimTerzi'lik yapmayın...

.

protesto edilecek iki kişi var, birincisi toki başkanı, ikinicisi ise adnan polat, onları edersin, sonra takımını izlersin..siyasete girmenin hiçbir manası yok. kimselerin oyununa gelmeyelim, ne akp ne chp bizi zerre kadar ilgilendirmiyor biz oraya sadece maç izlemeye ve eğlenmeye gidiyoruz, birilerinin dolduruşuna gelmeyelim arkadaşlar.

Protesto yapilacaksa yapilsin, ama insallah stada (koltuklara, tuvaletlere, localara vs...) zarar verilmez.

:sad007::sad007:Başbakanımı rahat bırakın
Başbakan bu durumda en suçsuz olandı aslında, bayraktar denilen yalaka çıkıp şov yapmasaydı iş buralara gelmezdi, başbakanın maç sonu açıklamaları da yanlıştı; şimdi bu hükümete 25 milyonluk camia olduğumuzu hatırlatmak lazım.

“Protestocuları kameralardan tespit edip stada almayacağız”

rte demokrasisi bu iste.

polatin etekleri tutusmus;ki eski bir chplidir kendisi;o bile bu kadar korktuysa,vay bu ulkenin haline.

bu kafalar bu ulkeyi ozgurlestirecek,demokrasiyi getirecek...

utaniyorum boyle bir ulkede yasamaktan da,turk olmaktan da;lanet olsun.

Üst Alt