Galatasaray'dan Florya ve Riva Açıklaması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Florya ve Riva Açıklaması

Slymn@GLTSRY: Proje ile ilgili ufak bir flood yapacagim bunlar soylenenler bana kufur etmeyin sonra
1- Aziz Yildirim, Seyrantepe projesinde ki esas protokolu engellemeye calistigi gibi bu projeyi de engellemek icin cok ugrasmis
2- Bu engellemeleri de tabiki yaveri Ridvan ustunden yapmak istemis davetlere de bundan duydugu rahatsizliktan katilmiyormus
3- Projeden 1.5 milyar TL gelir bekleniyormus
4- Ali Sami Yen'in tapusu Galatasaray'a veriliyor
5- Stadin yanina da bir tane salon yapiliyor
Eğer şartlar buysa bana göre iyi bir anlaşma gibi. 1.5 milya TL + TT Arena ve yapaılacak salonun tapusu iyi gibi duruyor. Tabi Temmuz ayındaki divan toplantısında ne kadarının gerçek olduğunu öğreneceğiz.

Gayrimenkullerimiz süs değil elbet değerlendirilmeli artık. Bunu senelerdir söylüyoruz zaten. Varlık içinde yokluk çekiyoruz diyoruz doğrudur lakin bu gayrimenkulleri değerlendirebilecek yönetim bu yönetim değildir. Divan kurulu üyeleri sakın bu yönetime güvenmek gibi bir hataya düşmesin. Tek dayanağımız tek kurtuluşumuz dediğimiz o kıymetli gayrimenkuller bir anda 3-5 kuruşa birilerine peşkeş çekilir ne olduğunu anlamazsınız bile. Diktatör korkusundan sesinizi de çıkaramazsınız mahkemeye bile gidemezsiniz gitseniz dahi bir sonuca varamazsınız ondan sonra dövünür durursunuz.

Malum şahsiyete teşekkür edilen bir açıklamanın bizim hayrımıza olma imkan ve ihtimali yoktur. Zaten emlak konut falan denilmiş anlaşma sağlandı denilmiş tamam da detaylar ne hiçbir açıklama yok. Ne olduğu belli değil. Belli ki araziler peşkeş çekilecek, birilerinin yine cepleri dolacak, Galatasaray Kulübü arzu ettiği karın belki yarısını bile elde edemeyecek, borçlar da tam kapatılamayacak vs... işte o zaman buyurun cenaze namazına :red:

Tam 1 senedir söylüyorum zaten bu herif bu arazileri uygun bir zamanda peşkeş çekmeye çalışacak, en önemli misyonu gayrimenkullerimizi 3-5 kuruşa yandaşlara peşkeş çekmek vs... diye. Hatta şikeci ve rüşvetçi tayfası, sahip olduğumuz gayrimenkulleri düşündükçe ağızlarının suyu akıyordur, malum şahsiyet ve köpekleri pusuya yatmış bekliyorlardır diye senelerdir söylüyorum. Al işte en sonunda aklımıza gelen başımıza geliyor.

Ünal Aysal'a verilmeyen bu yetki dursun denen omurgasıza verilirse camia ile alakalı tüm umutlarımı yitiririm. Müstehaktır derim ilişiğimi keserim.

dedem Aysalcıyız sanırım

Duyumculara göre donk= 1m€ +umut olacaktı. yıllığıda 1 milyon € civarı. 1.5 MİLYAR LİRA DENİLİYORSA BİLİNKİ 500 BİN + VERGİ BORCU SİLİNMESİ. üzerine 30 milyon liralık bir salon + TTarena devri.

1.5 milyar vermezler yahu.100 m tl +salon+vergi borçlarının silinmesi gibi bir şey olur.
YAKLAŞIK 1 MİLYON METREKARE
Emlak Konut GYO tarafından Kap’a yapılan açıklamaya göre şirket, Halkalı'daki 2, Şişli Nişantaşı’ndaki 3 arsa için 2 milyar 277 milyon TL ödedi.

Emlak Konut, 959 bin 388 metrekare büyüklüğündeki Halkalı'daki 2 arsa için 1 milyar 822 milyon TL, 24 bin 468 metrekare büyüklüğündeki Nişantaşı’ndaki 3 arsa için ise 455 milyon TL ödedi.

Toplam büyüklüğü 983 bin 857 metrekareyi bulan arazilerin bedeli dört taksitte ödenecek. Emlak Konut GYO açıklamasında satışı bedeli toplamının 277 milyon lirasını 1 ay içerisinde, 600 milyon lirasını 15 Ocak 2017'de, 700 milyon lirasını 15 Haziran 2017'de ve geriye kalan 700 milyon lirasını ise 15 Aralık 2017 tarihinde TOKİ'ye nakit olarak ödeneceğini belirtti.
Şu habere baktığımda Riva ve Florya'daki arsaya gayet bunları verebilir, sonuçta 1 milyon 100 bin metrekarelik bir alan var toplamda ayrıca 2 alanda çok iyi yerlerde. Temmuz ayında net olarak öğreniriz.

Son düzenleme:
Fenerliler, devlet yine Galatasaray´in yardimina kosuyor diye agliyor, Galatasaray´lilarda kulübün mali peskes cekiliyor diye. Ilginc....

Eger Politik düsünmezsek, Galatasaray gibi bir kurumun Devlet ile yapacagi herhangi bir anlasmada magdur olacagini zannetmiyorum. Peskes cekilen, herzamanki gibi halkin hakki olur en fazla...

Florya'nin sadece 5'te biri bizim diye biliyorum.

Dursun'a da guvenmiyorum.Bir sekilde ederinin altina satip kazik yemeyi becerir.
Hesaplama ona göre zaten Riva sadece 1 milyon 76 bin metrekare zaten o fiyatta ederinin altı sayılır 1 milyar TL'si bize gelir zaten diye düşünüyorum ama denilen 30 milyon Tl falan çok komik rakam kimseye yutturamazlar onu yine biraz kazıklanacağız ama hatrı sayılır bir şey vererek iyi gösterecekler bu kadar. Normalde biz değerlendirsek adam akıllı 2 bölgeden toplam 2-2,5milyar Tl gibi bir rakam belki kazanılabilirki piyasaya hakim olmadığım için yanlış olmasın.

Son düzenleme:
Florya'nin sadece 5'te biri bizim diye biliyorum.

Dursun'a da guvenmiyorum.Bir sekilde ederinin altina satip kazik yemeyi becerir.

Ben böyle bir projenin, sadece bir Baskan´a, yada yönetime Galatasaray gibi yakubin bir camianin birakacagini zannetmiyorum...

Galatasaray´in kendi gücü ile, bu kapsamda bir projeyi bitirebilecek gücü yok. Bunu daha seneler önce yasadik Stad projesinde... Eren Talu ile halledilmeye calisildi, sonra devletin kapisinin önünde kamp kurduk, olaya el atsinlar diye.

Ben böyle bir projenin, sadece bir Baskan´a, yada yönetime Galatasaray gibi yakubin bir camianin birakacagini zannetmiyorum...

Galatasaray´in kendi gücü ile, bu kapsamda bir projeyi bitirebilecek gücü yok. Bunu daha seneler önce yasadik Stad projesinde... Eren Talu ile halledilmeye calisildi, sonra devletin kapisinin önünde kamp kurduk, olaya el atsinlar diye.

Bize 1 milyar tl verirlerse bu butun borclarimizi kapatmamiz anlamina gelir.

Bu durum Fbli ve Bjklilerin tepkisini cekeceginden o kadar vermezler gibime geliyor.

Ins 1 milyar verirler ne diyelim.

Ben de Adem gibi düşünyorum. Ortada eşkeş çekilecek bişey olursaa o da vergi aflarında filan olduğu gibi yetimin hakkı olur.

Açıkçası hiçbir takıma böyle birşey yapmasını doğru bulmuyorum devletin. Böylesi meselelerde tarafsız kalmalı. Kamuyu zarara uğratacaksa yere batsın arazi de transfer de.

Ben de Adem gibi düşünyorum. Ortada eşkeş çekilecek bişey olursaa o da vergi aflarında filan olduğu gibi yetimin hakkı olur.

Açıkçası hiçbir takıma böyle birşey yapmasını doğru bulmuyorum devletin. Böylesi meselelerde tarafsız kalmalı. Kamuyu zarara uğratacaksa yere batsın arazi de transfer de.

Ozaman yikilmayan bir tane kulüp kalmaz ülkede... Sadece bizim silinen vergi borclarimiz ile kimbilir kac tane arazi alinir.

Üst Alt